11.22.63

11.22.63- 3. bölüm

Selam Millet! 11.22.63 dizimizin 3. bölüm yorumunda size eşlik etmekten onur duyarım.

///Unutmayın, Bu yazı spoiler içermektedir.///

-Billy Jake Kardeşler

2.bölüm sonundan hatırlayacağımız üzere Jake, Billy’nin güvenini tam olarak kazanamamıştı fakat bu bölümle birlikte Billy Jake’e güvenmekle kalmayıp onunla birlikte JFK kurtarma operasyonuna katılmıştır.

-Al’ın replikleri

Birçok kişinin dikkatini çekmemiş olabilir fakat iyi bir drama izleyicisi olarak değinmeden geçemeyeceğim. Al Abimizin flashbacklerdeki replikleri dizinin duygusunu arttırdığı gibi bizim bile “Baba yok mu bir portal gidelim biz de operasyona katılalım!” dememize yol açıyor.

-Esas Kızımız Bayan Dunhill

3.bölüm ile birlikte gelen karakterimiz Bayan Dunhill hakkında da biraz konuşmakta fayda var. Kendisi Jake abimizin öğretmenlik yaptığı okulda kütüphanecidir. Güzel bir dans gecesinden sonra Jake abiye birazcık tripli olsa da ilk adımı atmakta hiç çekinmemiştir.

-Oswald Ailesi

Oswald ailesi dediğimize bakmayın. Şu an itibariyle daha çok eşinden değil de Lee Harvey Oswald’dan bahsetmemiz gerekecek. Kendisi sadece JFK suikastinin değil, General Walker ‘ın ölümünün de(Gerçekleşmedi fakat Al Abimiz flashbacklerde bahsetmişti.) baş şüphelilerinden . Son olarak da nedenini bilmediğimiz bir şekilde Lee bölüm sonunda Walker’ı tehdit etti fakat bunun ona nasıl bir yaptırımı olacağını ilerki bölümlerde göreceğiz.

Bir sonraki bölüm de görüşmek üzere…

Yorum Yap
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz oy verilmedi)
Loading...

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Popüler Yazılar

Sosyal Eleştiri olarak sizlere dizi film oyun vb. birçok kategoride eleştiriler ve öneriler sunuyoruz. Bununla kalmayıp hayattan tecrübeler ve günümuz medyasından birçok gelişmeyi de sizlere aktarıyoruz.

Copyright © 2017 Sosyal Eleştiri. Created byPYLOP

To Top