11.22.63

11.22.63- 4.Bölüm

Selam Millet! 11.22.63 dizimizin 4. bölüm yorumunda size eşlik etmekten onur duyarım.

///Unutmayın, Bu yazı spoiler içermektedir.///

-Billy ve Marina İlişkisi

Bu bölümde bizim de beklediğimiz olaylardan biri olan Billy’nin Marina’ya aşık olması şüphesiz sevimli sahnelere yer verdi. Fakat Billy’i bu ilişkide zor günler bekliyor. Tabii ki sigara sahnesi gözümüzden kaçmadı ve 60’ların aşkı da başka oluyor dedirtti.

-Bayan Mimi

Bu bölümde heyecanımızı doruklara çıkartan bir başka sahne ise Bayan Mimi’nin yakışıklı Jake’in gerçek kimliğini öğrenmesi olmuştu. Fakat bizim tahmin ettiğimiz gibi onun gelecekten geldiğini değil de sadece isminin farklı olduğunu bildiğini görmüş olduk ve Jake kendine yeni bir senaryo yazarak durumu kurtardı.

-Johnny Clayton

Dizilerde görmeye alıştığımız vasıfsız baş belası karakterlerden biri olmaya aday Johnny Clayton’dan biraz bahsedelim. Fiziksel sorunlara ve geri kafalılığa sahip birisidir. Yengemizle boşanmamak için  bütün bölüm boyunca diretmiş fakat başarılı olamamıştır. Elbette gitmeden çiftimize bir hediye bırakmıştır…

-Maviş yengemiz Bayan Dunhill

Bölüm boyunca inişli çıkışlı duygusal sahneleri olan esas kızımız, Jake’ e güvenmiş ve onunla muhteşem bir otel gecesi geçirmiştir. Fakat bölüm sonunda dinlediği kasetin açıklaması hiç de kolay olmayacak gibi görünüyor. Bakalım yengemiz Jake’e inanacak mı? Yoksa operasyona o da mı katılacak?

Bir sonraki bölüm de görüşmek üzere…

Yorum Yap
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz oy verilmedi)
Loading...

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Popüler Yazılar

Sosyal Eleştiri olarak sizlere dizi film oyun vb. birçok kategoride eleştiriler ve öneriler sunuyoruz. Bununla kalmayıp hayattan tecrübeler ve günümuz medyasından birçok gelişmeyi de sizlere aktarıyoruz.

Copyright © 2017 Sosyal Eleştiri. Created byPYLOP

To Top