11.22.63

11.22.63- 7.Bölüm

Selam Millet! 11.22.63 dizimizin 7. bölüm yorumunda size eşlik etmekten onur duyarım.

///Unutmayın, Bu yazı spoiler içermektedir.///

-Suikast’e az kala

Suikast ten 17 gün öncesi ile başlayan bu bölümde günlerin hızlı geçmesi asıl olayımızdı. Daha çok diğer bölüme hazırlanmamızı sağlayacak gelişmelerle karşı karşıya geldik. Örneğin Bayan Mimi’nin ölümü, Lee’nin FBI dan yardım istemesine rağmen onunla görüşmemeleri. Tabii ki en çok içimizi acıtan olay Bill’in ölümü oldu.

-Şapkalı Adam ağlattı

Şapkalı adamın Jake ile nasıl iletişime geçtiğini anlamadığımız sahne kafalarda soru işaretine sebep olmuştur. Şapkalı adamımız Jake’i bu görevden vazgeçirmek için ona kendisinin de zaman yolculuğunu yaptığını ve kızını boğulmaktan kurtaramadığını anlattığı sahne ağlatmıştır.

-Son virajı dönüyoruz

Artık bir bölüm kaldı yolculuğumuzun bitmesine ve olayları toparlamak gerekmektedir. Diğer bölüm de Jake, yengemiz ile birlikte Lee’yi bulmaya çalışacak. Lee kendi yerini alıp dürbünlüsünü hazırladı bakalım başkanı vurabilecek mi? JFK kurtarılırsa/kurtarılmazsa Jake’in kaderi ne olacak?

Bir sonraki bölüm de görüşmek üzere…

Yorum Yap
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz oy verilmedi)
Loading...

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Popüler Yazılar

Sosyal Eleştiri olarak sizlere dizi film oyun vb. birçok kategoride eleştiriler ve öneriler sunuyoruz. Bununla kalmayıp hayattan tecrübeler ve günümuz medyasından birçok gelişmeyi de sizlere aktarıyoruz.

Copyright © 2017 Sosyal Eleştiri. Created byPYLOP

To Top