Vizyondakiler

14 Şubat 2020 Vizyona Girecek Filmler

Ağır Romantik

Yönetmenliğini Deniz Denizciler’in yaptığı baş rollerinde Tuvana Türkay, Onur Tuna ve Sermiyan Midyat’ın olduğu bir romantik komedi Ağır Romantik filmi. Çok fazla uzatmayacağım benim neredeyse hiç sevmediğim tarzda bir yapım fragmanı izleyince normal romantik komedilerden farklı bir alt metin barındırdığını gördüm ama gene de bir 14 şubat filmi sinemada romantik film izlemek isteyenler varsa buyursunlar ama biz bugün kaliteli film izlemek istiyoruz diyen çiftlere birazdan önerim var.

Kirpi Sonic

Özellikle Y kuşağının hatırlayacağı bildiğimiz ilk animasyon karakterlerinden olan Super Sonic evreninde geçecek Kirpi Sonic filmi yarın vizyona giriyor. Normalde film 2019 yılında vizyona girecekti fakat o kadar kötü bir CJI kullanıldı ki filmi neredeyse tekrar yaptılar diyebiliriz. Filmde Jim Carrey ve James Marsden gibi önemli oyuncular da var unutmayın derim. Eğer biraz nostalji yapmak istiyorsanız ve animasyon komedilerinden hoşlanıyorsanız bu hafta sonunuzu Kirpi Sonic filmine ayırın derim.

Little Women

Oscar adaylığı bulunan Greta Gerwig hanımefendinin gerçekten iyi filmlerinden Little Women ülkemizde yarın vizyona giriyor. Başrollerinde Saoirse Ronan, Emma Watson, Florence Pugh gibi oyuncuarın bulunduğu bu filme gitmenizi tavsiye ederim. 14 Şubat falan diye romantik filme gitmeyin de buna gidin derim arkadaşlar gerçek anlamda iyi bir roman uyarlaması ve kaliteli oyunculuklar seyredeceğinize eminim. Filmin bazı fikirleri aşırıya kaçsa da bu filmi beğeneceksiniz.

Yorum Yap
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(1 oy, ortalama: 5,00, 5 üzerinden )
Loading...

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Popüler Yazılar

Sosyal Eleştiri olarak sizlere dizi film oyun vb. birçok kategoride eleştiriler ve öneriler sunuyoruz. Bununla kalmayıp hayattan tecrübeler ve günümuz medyasından birçok gelişmeyi de sizlere aktarıyoruz.

Copyright © 2017 Sosyal Eleştiri. Created byPYLOP

To Top