Film Önerileri

2019 Film Reçetesi – 2

2019 da vizyona girecek filmlerden bahsetmeye devam ediyoruz. Bu yazı dizisi bir öncekine göre daha fazla ilginizi çekecek demedi demeyin.

1- Shazam (5 Nisan 2019)

Daha film çıkmadan Shazam’ı oynayan Zachary Levi ve bu rolü reddeden Dwayne Johnson üzerinden bir çok tartışmaya sebep olan bu filmde Zachary Levi’nin başrol de olması beni gerçekten sevindiriyor. DC’nin Watchmen’den sonra Wonder Woman dışında gerçekten kaliteli bir sinema filmi yok desek doğru olur. Bence Shazam bu algıyı kırmaya gelen bir film olacak. Filmimizin baş kötüsü olan Doktor Sivanayı ise ünlü oyuncu Mark Strong oynuyor.

2- Avengers: Infinity War – Part 2 (26 Nisan 2019)

2019 yılının belkide en çok beklenen sinema filmi Avengers 4 desek yalan olmaz. 3. film de Marvel kendi çıtasını o kadar aşmıştı ki filme gidip de ben beğenmedim diyen hiç kimseyi görmedik. Geldik Avengers’ın sonuna burada çok fazla teorilere girmeyeceğim fakat bu filmin hepimizi şaşırtacak yada duygusal açıdan bakanları çok üzecek bir sonu olduğunu düşünmekteyim. Infinity War’ın baş kötüsü Thanos’u sinemaya o kadar güzel uyarlamışlar ki ben izlerken hayran kaldım. İlk fragman ile pek de seyirciyi tatmin etmese de Marvel’ın bu son Avengers filmi için kimseye bir şeyler çaktırmaması çok normal. Filmin yönetmen koltuğunda ise Rosso kardeşler oturmaya devam ediyor.

3- Once Upon a Time in Hollywood (26 Temmuz 2019)

Bu filmde yok yok. 2019’un en çok beklenen filmleri arasında yer alan Once Upon a Time in Holywood filminin yönetmeni Quentin Tarantino. Bu adamın elinden gerçekten çok iyi işler geldiğini bütün dünya biliyor. Sadece yönetmeniyle değil oyuncu kadrosuyla da göz dolduracak cinste bir film. Kadroda bulunan bazı oyuncular; DiCaprio, Brad Pitt, Margot Robbie, Al Pacino, Kurt Russel, Tim Roth. 1969 yazında geçecek olan bu filmde 2 arkadaşın film sektörüne girmeleri konu alınacak. Geri planda kalan hikaye de ise Charles Manson konu alınacağı bu film gerçekten çok büyük bir beklenti uyandırıyor.

4-Organize İşler 2 (4 Ocak 2019)

Bugün ki listeye bir de Türk Komedi filmini eklemek istiyorum. Yönetmeliğini Yılmaz Erdoğan’ın yaptığı Organize İşler serisinin devam filmi olan bu komedi filmini dört gözle bekleyenlerdenim desem yalan olmaz. İlk filmi çok geç izlemiştim fakat bu filmi kaçırmak olmaz Bensu Soral, Kıvanç Tatlıtuğ gibi isimleri de kadrosuna katarak beklentiyi arttırdığını söyleyebiliriz. Eklemem gerekiyor filmin vizyon tarihi ertelenecek haberleri doğrulandı. Yeni tarihten haberim olduğunda burayı güncelleyeceğim.

Yorum Yap
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(3 oy, ortalama: 5,00, 5 üzerinden )
Loading...

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Popüler Yazılar

Sosyal Eleştiri olarak sizlere dizi film oyun vb. birçok kategoride eleştiriler ve öneriler sunuyoruz. Bununla kalmayıp hayattan tecrübeler ve günümuz medyasından birçok gelişmeyi de sizlere aktarıyoruz.

Copyright © 2017 Sosyal Eleştiri. Created byPYLOP

To Top