Vizyondakiler

21 Şubat 2020 Vizyona Girecek Filmler

Bayi Toplantısı

Senaryosunu İbrahim Büyükak’ın yazdığı içinde Onur Buldu, Büşra Pekin, Doğu Demirkol gibi bir sürü ünlü oyuncuyu bulunduran Bayi Toplantısı filmi bu cuma vizyona giriyor. Fragmanını izlediğim de oyunculuk anlamında yükseltebilecek ama senaryo anlamında çok da yükseltmeyen bir iş gördüm. Özellikle komik olmayan replikler beni bu filmi izlememeye teşvik ediyor. Bu ekipten kesin sevdiğiniz birkaç kişi vardır onları izlemek adına gitmek isteyenlere iyi seyirler dilerim. Tavsiyem gitmemeniz yönünde tabii.

Garez – The Grudge

Tüm film eleştirmenlerinden geçersiz not olan Amerikan gerilim-korku filmi Garez ülkemizde yarın vizyona giriyor. Gene ev korkusu üzerinden kurgulanan bir iş gitmeyin derim boşa para vermeyin böyle işlere. Çok efsane korku filmi izliyorsanız böyle hiçbir şeyi kaçırmam ben falan o zaman gidin tabii.

Vahşetin Çağrısı – The Call Of The Wild

Animasyon serilerinden tanıdığımız Chris Sanders’ın yeni işi Vahşetin Çağrısı. Baş rolünde Harrison Ford abimizin bulunduğu bu macera-drama yapımı bu cuma vizyona giriyor. Bir roman uyarlaması olan bu filmin hafta sonunda gidilecek tek tük filmlerden biri olduğunu düşünüyorum. Heyecanlı bir hikayeye sahip. Güzel vakit geçireceğinizi düşünüyorum. İyi Seyirler 🙂

Yorum Yap
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(1 oy, ortalama: 5,00, 5 üzerinden )
Loading...

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Popüler Yazılar

Sosyal Eleştiri olarak sizlere dizi film oyun vb. birçok kategoride eleştiriler ve öneriler sunuyoruz. Bununla kalmayıp hayattan tecrübeler ve günümuz medyasından birçok gelişmeyi de sizlere aktarıyoruz.

Copyright © 2017 Sosyal Eleştiri. Created byPYLOP

To Top