11.22.63

11.22.63-5.Bölüm

Selam Millet! 11.22.63 dizimizin 5. bölüm yorumunda size eşlik etmekten onur duyarım.

///Unutmayın, Bu yazı spoiler içermektedir.///

-Bill’in merakı

Gerçekleşecek sözde operasyondan önce Jake’e ne olacak? Bill “Seninle gelebilir miyim?” tarzında sorular sorarak Jake’in ne düşündüğünü öğrenmeye çalıştı. Ondan beklediği cevapları alamayan Bill’in ileride bu operasyonu ne denli etkileyeceği merak konusu olmuştur.

-Psikopat Johnny

Geçen bölüm tam da sorunlu karakterimiz gitti derken bizi şaşırtmadın Johnny kardeş. Saide’yi eve hapsedip Jake ile adeta yarışmaya başladıysa da Johnny kardeşe elveda kurşununu mavi gözlü yengemiz atmıştır.

-Ucu açık bölüm

Yengemiz hastane odasında romantik bir sahneyle gerçeği öğrendi fakat diğer bölümlere nazaran bu bölüm sonunda bu bilgi ile ne yapacağı hakkında bir ipucu göremedik. Öte yandan General Walker’ın vurulmasının arkasında Lee’nin olup olmadığını da öğrenemedik. Biraz durgun geçen bu bölüm bizi sıksa da ilerleyen bölümlerde neler olacak heyecanla bekliyoruz.

Bir sonraki bölümde görüşmek üzere…

Yorum Yap
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz oy verilmedi)
Loading...

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Popüler Yazılar

Sosyal Eleştiri olarak sizlere dizi film oyun vb. birçok kategoride eleştiriler ve öneriler sunuyoruz. Bununla kalmayıp hayattan tecrübeler ve günümuz medyasından birçok gelişmeyi de sizlere aktarıyoruz.

Copyright © 2017 Sosyal Eleştiri. Created byPYLOP

To Top