Vizyondakiler

7. Koğuştaki Mucize

Bu yazımda sizlere fragmanı daha taze olan 7. Koğuştaki Mucize filmi hakkındaki ilk izlenimlerimi paylaşacağım.

Fragmanı izleyen herkesin tabii ki film hakkında yorum yapmadan evvel ilk yorumu Aras Bulut İynemli üzerinde olacaktır. Çünkü kendisi Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinde beğenileri topladıktan sonra ard arda birçok güzel yapımda bulunmuş ve oyunculuğuna çok şey katmış bir isim. Bu filmde haksız yere hapse atılan ve kızıyla tekrar kavuşmak isteyen bir babayı, aynı zamanda zihinsel engelli bir birey olan Memo rolünü üstlenecek. Fragman itibariyle gerçekten beni çok duygulandırdı fakat filmi tam olarak izlediğimizde buradaki çıkardığı işi daha net konuşabiliriz.

Filmin yönetmenlik koltuğunda ise Devrim Arabaları ve Kaybedenler Kulübü gibi yapımların başında olan Mehmet Ada Öztekin oturuyor. Bu filmler ile gerçekten büyük bir kitle kazanan Mehmet Ada Öztekin’in en son filmi Martıların Efendisi pek de bekleneni karşılamamıştı fakat ben bu film ile adını tekrar duyuracağını düşünüyorum.

11 Ekim de vizyona girecek bu film için şimdiden heyecanlandığımı söyleyebilirim, filmin fragmanını aşağıya bırakıyorum iyi seyirler…

Yorum Yap
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(3 oy, ortalama: 5,00, 5 üzerinden )
Loading...

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Popüler Yazılar

Sosyal Eleştiri olarak sizlere dizi film oyun vb. birçok kategoride eleştiriler ve öneriler sunuyoruz. Bununla kalmayıp hayattan tecrübeler ve günümuz medyasından birçok gelişmeyi de sizlere aktarıyoruz.

Copyright © 2017 Sosyal Eleştiri. Created byPYLOP

To Top