Vizyondakiler

7 Şubat 2020 Vizyona Girecek Filmler

Birds of Prey

Yönetmenliğini Cathy Yan’ın yaptığı başrollerinde Margot Robbie, Mary Elizabeth Winstead gibi oyuncuların bulunduğu DC filmi olan Birds of Prey bu cuma vizyona giriyor. DC sinematik evreni yıllardır sıçıp sıvıyor yalan yok arada bir güzel film çıkarsalar da genel anlamda Marvel sinematik evreninin yakınından bile geçemiyorlar. Tabii bunun sebepleri Warner Bros, bazı yönetmenler diye sayar gideriz. Bu film özelinde konuşmak gerekirse Harley Queen karakteri dünya genelinde fazla sevildiği için bunun ekmeği nası yenirdi tabii hemen Harley ablanın olduğu bir çizgi roman uyarlaması ile. Bol aksiyonlu bol Harley Queen kahkahalı olacak bu filme gitmenizi şu yönden tavsiye ederim bu aralar vizyondaki en önemli işlerden biri. Gidip de Şahane Hayatlar falan övecek halim yok.

Şahane Hayatlar

7 Şubatta vizyona girecek yerli komedi filmi Şahane Hayatlar. Ömer Başdoğan namı değer Lanet Bebe’nin ve onun menajerliğini yapmaya çalışan arkadaşının başından geçenlere konuk olduğumuz bu film. Oyuncu kadrosunda gayet tecrübeli biraz da komik olmayan isimleri bulunduran bu film günümüz fenomenlerinin filmlerinden biraz daha ayrı bir tatta diyebiliriz. Konsept olarak gerçekten ilgi çekiyor fakat fragmandan aldığım o diyalog kalitesi beni çok tatmin etmedi. Eğer fenomen filmlerinden hoşlanıyorsanız gitmenizi öneririm aksi takdir de bakın yukarıda söyledim Birds Of Prey.

Peri

Cem Özduru’nun Perihan adlı çizgi romanından uyarlanan bu filmin yönetmeni Can Evrenol. Can Evrenol’u da Hakan Muhafız dizisinden hatırlayanlarınız vardır. Şimdi bu yapım biraz farklı öncelikle oyuncu kadrosunda çok az tanıdık isim bulunduruyor. Film konu olarak ise santral de olan bir patlama yüzünden karantina bölgesine alınmış bir alan da yaşam mücadelesi veren bir çocuğun hikayesini anlatıyor. İşin ilginç taraflarından biri ağızsız dünyaya gelmiş bir kız ve ileri de tanıştığı karakterler ise gene farklı tipler. Çizgi Roman uyarlaması olması benim gerçekten ilgimi çekti böyle hafta sonunda farklı bir yapım görmek isteyenlere öneririm.

Yorum Yap
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(1 oy, ortalama: 5,00, 5 üzerinden )
Loading...

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Popüler Yazılar

Sosyal Eleştiri olarak sizlere dizi film oyun vb. birçok kategoride eleştiriler ve öneriler sunuyoruz. Bununla kalmayıp hayattan tecrübeler ve günümuz medyasından birçok gelişmeyi de sizlere aktarıyoruz.

Copyright © 2017 Sosyal Eleştiri. Created byPYLOP

To Top