Vizyondakiler

Ailecek Şaşkınız

Vizyon Tarihi: 2 Mart 2018

Yönetmen: Selçuk Aydemir

Oyuncular: Ahmet Kural, Murat Cemcir, Saadet Işıl Aksoy, Cengiz Bozkurt, Çağlar Ertuğrul

 Fragman ve Film Hakkında:

8 ile 9 gibi, etle tırnak gibi olan meşhur ayrılmaz ikilimiz Ahmet Kural ve Murat Cemcir ’in – Düğün Dernek hariç- mimik oynatmayacağıma emin olduğum bir filmi daha 2 Şubat itibari ile vizyona giriyor. Ahmet Kural ve Murat Cemcir düşmanı olduğum da düşünülmesin ki ben Kardeş Payı ve İşler Güçler dizilerini severek takip edenlerden biriydim. En son Çalgı Çengi 2 filmlerini izleyip çıktıktan sonra da, 2 saat boyunca boş duvarı izlesem daha çok zevk alırdım diye düşünmüştüm, ne yalan söyleyeyim Ailecek Şaşkınız filminin fragmanı da bende aynı etkiyi bıraktı.

Filmimizin konusuna gelecek olursam,  Ahmet Kural(Ferhat) ve Murat Cemcir(Gökhan) aynı şirkette üst düzey yetkili olan iki çocukluk arkadaşı olarak karşımıza çıkıyor ve film Ferhat’ın Elif’e deliler gibi âşık olup Elif’in de onu bir hayli zorlamasını konu alıyor. Yani ikilimizin her zamanki gibi klasik konu ve tiplemelerini göreceğiz. Türk sineması adına kalitesiz bir yapıt olacağını düşünüyor ve çok da uzatmadan yazımı sonlandırmak istiyorum.

Bu ikili küfür bile etse ben gülerimci tayfa hariç az buçuk mizahtan anlayan, kaliteli espri seven insanların gitmesini tavsiye etmem. Vallahi biz hasret kaldık kaliteli komedi filmlerine be kardeşiim…

(Ahmet Kural ve Murat Cemcir fan kılap bu yazıyı beğenmedi)

Yorum Yap
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(1 oy, ortalama: 5,00, 5 üzerinden )
Loading...

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Popüler Yazılar

Sosyal Eleştiri olarak sizlere dizi film oyun vb. birçok kategoride eleştiriler ve öneriler sunuyoruz. Bununla kalmayıp hayattan tecrübeler ve günümuz medyasından birçok gelişmeyi de sizlere aktarıyoruz.

Copyright © 2017 Sosyal Eleştiri. Created byPYLOP

To Top