Film Önerileri

American Hustle

Oyuncu kadrosunda Christian Bale, Amy Adams, Bradley Cooper ve Jennifer Lawrance gibi bir sürü yıldız oyuncuyu kapsayan bu filmin yönetmeni tabi ki böyle bir ekibi yönetecek aklımıza The Fighter dan gelen yönetmen David O. Russel’ dır.

1970’lerde geçen gerçek bir hikâyeden uyarlanan filmde usta dolandırıcı Irving Rosenfeld ve ortağı Sydney Prosser genç ve yetenekli bir FBI ajanı olan Richie DiMaso tarafından yakalanır. Onları hapisten kurtaracak yegâne şey ise; FBI adına çalışmaktır. Peki, Richie’nin uğruna yaşadığı bu dava olumlu bir şekilde sonuçlanacak mı? Dolandırıcı ortaklar kurtulabilecek mi hapis ihtimalinden? Film Amy adamsın aşırı zorlama sahneleri dışında güzel bir görüntü verse de konuya göre çok fazla yani 2 saatlik bir film izlemek izleyicilerin keyfini kaçırabiliyor. Oyunculukların gayet yerinde olduğu bu film 2014 yılında Oscar’a aday gösterilmiş fakat 12 yıllık esaret filmine Oscar’ı kaptırmıştır. Christian Bale’ın aşırı karakterlerini sevenler ve drama/polisiye tutkunları kesinlikle izlemenizi tavsiye edeceğim.

Bizce bu film ölmeden önce izlenilmesi gereken filmler arasında yer alıyor!

 

Yorum Yap
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(1 oy, ortalama: 5,00, 5 üzerinden )
Loading...

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Popüler Yazılar

Sosyal Eleştiri olarak sizlere dizi film oyun vb. birçok kategoride eleştiriler ve öneriler sunuyoruz. Bununla kalmayıp hayattan tecrübeler ve günümuz medyasından birçok gelişmeyi de sizlere aktarıyoruz.

Copyright © 2017 Sosyal Eleştiri. Created byPYLOP

To Top