Dizi Önerileri

Another Life

Dizi alışılmış olan uzay ekiplerinin ve uzay yolculuğunun biraz daha dışına çıkmış bunu daha ilk bölümden üniforma sohbetinde görüyoruz. Gördüğüm en büyük ekiplerden olabilir gerçekten çok farklı tipleri bir araya getirmiş gene Netflix bu bir klişeye mi dönüşecek yoksa bize güzel bir uzay serüveni mi yaşatacak ileriki bölümlerde cevabı alacağımıza eminim. Aynı zamanda şunu belirtmeliyim ki operasyonun başındaki Niko karakterini oynayan Katee Sackhoff’a hiç ısınamadım ve oyuncu ile hiçbir bağlantı kuramadım fakat ilerleyen bölümler bu fikrim değişebilir. Aynı zamanda dizi hologram tekniğini gerçekten çok güzel yapmış ve çok başarılı bir prodüksiyon olduğunu söyleyebilirim.

Dizi sadece uzay zamanında değil eş zamanlı olarak dünyada da geçtiği için aslında ana konuyu kaçırmamamız gerek, Niko ve ekibi dünyaya inen bir cisimden sonra uzaya kendileri dışında bir yaşam formu bulmak için çıkıyor fakat yolculuk pek de hesapladıkları kadar kolay olmuyor. Bence oyunculuk anlamında ilk bölüm itibariyle öne Justin Chatwin çıkıyor gerçekten hem güzel bir bilim adamı rolü yapıyor hem de iyi bir baba. Bilim adamı rolünde ki tavırları ise gerçekten çok eğlenceli.

Another Life dizisini iyi bir bilim kurgu izleyicisiyseniz kesinlikle öneririm, çok kaliteli bir kült yapım gibi olmasa da uzay dünya ilişkisine farklı bir bakış açısı getirdiğini söylemeden edemeyeceğim. Onun dışında belirtmeliyim ki ortalama bir Netflix yapımı yaftalaması yapmayı doğru bilmiyorum. Keyifli seyirler 🙂

Yorum Yap
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(3 oy, ortalama: 4,33, 5 üzerinden )
Loading...

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Popüler Yazılar

Sosyal Eleştiri olarak sizlere dizi film oyun vb. birçok kategoride eleştiriler ve öneriler sunuyoruz. Bununla kalmayıp hayattan tecrübeler ve günümuz medyasından birçok gelişmeyi de sizlere aktarıyoruz.

Copyright © 2017 Sosyal Eleştiri. Created byPYLOP

To Top