Haftalık GElişmeler

Antonio Brown: Bir Kariyerin Çöküşü

Evet arkadaşlar, genellikle film ve dizi önerilerinden ve bazen de basketbol yazılarıyla tanıdığınız ben canınız yazarınızın hakkında bu yazıyla yeni bir şey daha öğreneceksiniz. Sıkı bir NFL takipçisi olduğunu. Evet ve bu yazımız bu haftanın en önemli haberlerinden biri hakkında. Antonio Brown’ın Patriots tarafından serbest bırakılması hakkında olacak.

Dün öğrendik ki Antonio Brown son sözleşme imzaladığı takım olan New England Patriots’tan da cinsel taciz iddiaları sebebiyle serbest bırakıldı ve tekrar serbest bir oyuncu haline geldi. 6 sezon boyunca Pittsburgh Steelers’da 1.200 yard altına düşmeden oynayan yıldız WR(wide receiver), yazın Oakland Raiders’a takas olmuştu. Herkesin takıma çok şey katacağını düşündüğü ve belki de Oakland için işleri iyiye götüren adam olacağını düşündüğünü Brown, ligin kask standartları nedeniyle kendisinden kaskı değiştirilmesi istenince takım yönetimine rest çekip antremanlara gitmemişti. Hatta takım koçu Joe Gruden ile büyük sorunlar yaşamıştı. Olaylı geçen yaz döneminden sonra da Oakland tarafından serbest bırakılmış ve şampiyonluğun en büyük adayı olan Tom Brady önderliğindeki Patriots ile anlaşmıştı ve kesinlikle oldukça heyecana yol açmıştı. Antonio Brown gibi başarılı bir WR ile ligin, hatta belki de tüm zamanların en iyi QB(QuarterBack)’i olan Tom Brady’i birlikte izlemek harika olacaktı ama Brown hakkında çıkan uygun olmayan cinsel davranışlar sonucunda ki tecavüz olduğu söyleniyor, Patriots tarafından serbest bırakıldı.

Açıkçası Brown gibi yetenekli bir oyuncu belki yine bir takımdan kontrat alacaktır, bilemiyorum ama kesinlikle disiplinsiz davranışları ve lige uygun olmayan hareketleri sebebiyle bu sezonu ve belki de itibarının büyük bir kısmını kaybetti diyebiliriz. Sporun her dalında böyle yetenekli oyuncuların bu şekilde uygunsuz davranışlarla yeteneklerini heba etmeleri beni hep üzmüş ve sinirlendirmiştir. Aynı zamanda bu kadar göz önünde olan bir sporcunun kesinlikle iyi bir örnek olması gerektiğini düşünüyorum. Neyse Patriots, Brown olmadan zaten hala ligin en güçlü şampiyonluk adayı. Bakalım ilerleyen günler Brown hakkında neler gösterecek, göreceğiz.

Yazımızın sonunda geldik arkadaşlar. Bir dahaki yazımda görüşmek üzere. Ayrıca lütfen Vikings bu sene playoff görsün, başarı istiyoruz artık başarı.

Yorum Yap
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(1 oy, ortalama: 5,00, 5 üzerinden )
Loading...

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Popüler Yazılar

Sosyal Eleştiri olarak sizlere dizi film oyun vb. birçok kategoride eleştiriler ve öneriler sunuyoruz. Bununla kalmayıp hayattan tecrübeler ve günümuz medyasından birçok gelişmeyi de sizlere aktarıyoruz.

Copyright © 2017 Sosyal Eleştiri. Created byPYLOP

To Top