İncelemeler

Apple TV+

Apple, 25 Mart’ta sonbahar öncesi lansmanında, yazılımsal güncellemelerini tanıtmakla birlikte piyasaya sürdüğü ve Netflix’e rakip olarak haberleri yapılan Apple tv+ uygulamasını duyurdu.

Oprah Winfrey, Steven Spielberg, Jennifer Aniston, Reese Witherspoon, Octavia Spencer, JJ Abrams, Jason gibi ünlü yaratıcılardan ve sanatçılardan orijinal içerik üretmeleri talebi üzerine reklamsız yayın hizmeti olarak hayatımıza girecek olan Apple TV+ ülkemiz dahil 100 farklı ülkede sonbahar sonuna doğru kullanılabilecek.

Tanıtım sırasında özel yapımlara katkı sağlayan sanatçıların konuşma yapması ve kapanış öncesi son konuşmacı olarak Oprah Winfrey’in Apple TV+’da olacağını duyurması salon tarafından büyük ilgiyle karşılandı.

Netflix platformunda olduğu gibi Apple TV+’da bizlere özel yapımlar ile birlikte satın alınmış yahut kiralanmış dizi ve filmleri gösterecek. Netflix’ten farklı olarak Apple TV+ HBO, Starz, Showtime, CBS All Access, Smithsonian Kanalı, EPIX, Tastemade, Noggin ve diğer bölgesel kanallar gibi hizmetleri de reklamsız sunacak. Ayrıca uygulama izleme listesi oluşturmaya imkan tanıyarak ‘izlenecekler arasına ekle’ seçeneği sunacak.

Dikkat çeken bir diğer husus ise çocuklar için planlanan özel içerikler oldu. ‘Susam Sokağı’ uyarlamasının olacağı platformda çocuklar için yazılım, programlama dilinin öğretileceği yapımların yer alacağı duyuruldu.

Yorum Yap
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz oy verilmedi)
Loading...

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Popüler Yazılar

Sosyal Eleştiri olarak sizlere dizi film oyun vb. birçok kategoride eleştiriler ve öneriler sunuyoruz. Bununla kalmayıp hayattan tecrübeler ve günümuz medyasından birçok gelişmeyi de sizlere aktarıyoruz.

Copyright © 2017 Sosyal Eleştiri. Created byPYLOP

To Top