Dizi Önerileri

Atypical

Atypical Otizm spektrumunda olan 18 yaşındaki Sam Gardner ve onun ile etkileşim içinde olan insanların hayatlarını anlatıyor. Tabii bunu yaparken komedi ve dramayı eksik bırakmıyor. Dizinin hali hazırda 3 sezonu bulunması beni o kadar mutlu etti ki 5 günde diziyi tüketebildim. Uzun zamandır hiçbir diziyi böyle bir oturuşta neredeyse izlediğim olmamıştı.

Atypical’ı bu kadar sevmemin ve tavsiye etmemin sebeplerinden biri kesinlikle bir farkındalık oluşturma konusunda dahice yazılmış bir senaryosu olması ve aynı zamanda kendini sadece bir tema altına sıkıştırmayıp farklı konuları çok yönlü olarak ele alması. Eklemeden geçemeyeceğim oyunculuklar acayip tadında ve seyirci ile bağ kurarken hiç zorlanmıyorlar diyebilirim. Her karakterin macerasını keyifle seyredebiliyorsunuz.

Atypical Season 1

Dizi final yaptıktan sonra Komedi-Drama dizileri arasında çok farklı bir yerde duracağını ve çok ayrı bir kitleye hitap edeceğini düşünüyorum. Dizi hali hazır da 3 sezon yaptı ve yaklaşık 1,2 ay içinde 4.sezonunun olup olmaması hakkında detaylar gelecek. İyi Seyirler…

Yorum Yap
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(1 oy, ortalama: 5,00, 5 üzerinden )
Loading...

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Popüler Yazılar

Sosyal Eleştiri olarak sizlere dizi film oyun vb. birçok kategoride eleştiriler ve öneriler sunuyoruz. Bununla kalmayıp hayattan tecrübeler ve günümuz medyasından birçok gelişmeyi de sizlere aktarıyoruz.

Copyright © 2017 Sosyal Eleştiri. Created byPYLOP

To Top