Vizyondakiler

Avengers Infinity War

Arkadaşlar merhaba bugün sizlere uzun zamandır beklenilen film Avengers Infinity War hakkında birkaç şey söyleyeceğim.

Öncelikle filme bugün gitmiş biri olarak gerçekten çok beğendiğimi ve yaklaşık 5 saattir de film hakkında düşünüp teoriler kafamda kurduğumu söyleyebilirim. Peki, gerçekten bu filmi belki de gelmiş geçmiş en iyi süper kahraman filmlerinden biri yapabilecek şey neydi. Ben bunu kesinlikle seyirciyi her yönden etkilemelerine veriyorum. Grafik anlamında muazzam bir ekiple çalışmak zaten yönetmenleri Rosso kardeşlerin gittikçe tecrübelenmesi ve geek aleminde çok sevilmesi. Özellikle bu kadar etkili bir oyuncu kadrosu toplamak vs. Önceki filmlerinden de gerçekten güzel bir ders almış.

Marvel’ın en kötü yaptığı şeylerden biri kötü karakterlerini ekrana iyi satamıyordu fakat Thanos gibi bir baş kötü karakteri öyle iyi tasarlamışlar ki gerçekten hayran kalıyorsunuz. Hem insanların ondan korkmasını hem de ara ara o duygusal boşlukta abi adam içimize dokunuyor be dedirtmiştir. Bu arada jest ve mimikleri ise gerçekten kaliteliydi.

Yenilmezler den, Galaksinin Koruyucularına Örümcek Adamından Thor’una gerçekten tüm karakterlerin hikâyeye çok güzel katıldığı, yer yer güldüren yer yer ağlatan ciddi anlamda büyük emek verilmiş bu filme hepinizin gitmesini tavsiye ediyorum.

Yorum Yap
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(3 oy, ortalama: 5,00, 5 üzerinden )
Loading...

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Popüler Yazılar

Sosyal Eleştiri olarak sizlere dizi film oyun vb. birçok kategoride eleştiriler ve öneriler sunuyoruz. Bununla kalmayıp hayattan tecrübeler ve günümuz medyasından birçok gelişmeyi de sizlere aktarıyoruz.

Copyright © 2017 Sosyal Eleştiri. Created byPYLOP

To Top