Vizyondakiler

Baba Parası

Yılın vizyona giren ilk komedi filmi olan Baba Parasını biraz konuşalım. Yönetmenlik koltuğunda, kariyerini Kardeş Payı gibi gerçekten güzel bir dizi ile taçlandırmış Selçuk Aydemir oturuyor. Oyuncu ekibinde ise Ahmet Kural, Murat Cemcir, Devrim Yakut ve Rasim Öztekin gibi tecrübeli isimleri bulunduruyor.

Öncelikle bir sorum var abi üç buçuk dakika fragman nedir ya? Yani şunu anlarım arada karakter tanıtımı verirsin falan o zaman fragman uzar ama biz baya tüm filmi izliyoruz. Bir diğer yandan ben Ahmet Kural ve Murat Cemcir filmlerini ilk başlarda izlerdim Çalgı Çengi ve Düğün Dernek bence özel işlerdir ve hala da arada açıp bakıyorum fakat son dönemdeki filmleri bana çokta hitap etmiyor. Bu fragmanı izlerken arada birkaç espriye gülmeyi başarsam da sinemaya gitme isteği içimde uyanmadı. Ahmet Kural’ın oynadığı karakteri biraz zorlama buldum. Bunun dışında Devrim Yakut gene güzel bir oyunculuk çıkartmış diye düşünüyorum.

Filmin konusu ise zengin bir iş adamı öldükten sonra çocuklarına büyük bir servet bırakıyor tabii bu servet o kadar da kolay elde edilecek gibi durmuyor. Çocukların ve yakınlarının başından geçenleri anlatacak film 1 Ocak’ta vizyonda olacak. Ben gitmeyi düşünmüyorum size de tek tavsiyem bu ikiliden iyi iş çıkar abi biz seviyoruz, oyuncu kadrosu çok iyi gözüküyor diyenlerdenseniz gitmenizi öneririm. Ama hikaye bende çok heyecan uyandırmadı ben bu yüzden gitmemeyi tercih edeceğim. Mutlu Yıllar 🙂

Yorum Yap
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz oy verilmedi)
Loading...

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Popüler Yazılar

Sosyal Eleştiri olarak sizlere dizi film oyun vb. birçok kategoride eleştiriler ve öneriler sunuyoruz. Bununla kalmayıp hayattan tecrübeler ve günümuz medyasından birçok gelişmeyi de sizlere aktarıyoruz.

Copyright © 2017 Sosyal Eleştiri. Created byPYLOP

To Top