Haftalık GElişmeler

Big Bosslayf #2

Neler oluyor bu evde?

Geçtiğimiz süre içerisinde gördük ki, ünlü Yayıncı ve Youtuber’ların ünsüz arkadaşlar tarafından kıskanıldığı açıkça ortada. Bunu söylemem belki linç sebebi olabilir sevenleri için ama Aycan’ın, Sezen’in, Selin’in ve Gülce’nin hareketlerinden ve tavırlarından da anlayacağınız gibi bir kıskançlık oldukça ortada. Gerek Ferit, Kemal, Şükrü gerekse Berkcan ve Efe’nin chat’i arkalarına almaları ve onlarla iletişiminin kaliteli olması onları rahatsız ediyor gibi.

En cringe kim diye düşünürsek, İlk yazımda sunucu Öykü hanımı göstermiş olsam da izlediklerimden sonra Ela’nın bu haftanın cringe bireyi olarak seçiyorum. Özellikle Ela’nın ani şekilde bağırmaları, çıkışları insanları kızdırıyor gibi. İzlediğim zamanlarda gördüğüm en garip şey ise Ela’nın sürekli Sezen’in bacaklarına bakıp göz devirmesi. Gerçekten çok ilginç bir ekip olduğunu biliyorduk ama bu kadarı bizim için bile çok garip.

Efe ve Berkcan ikilisine değinmek gerekirse, rollerini harika oynuyorlar. Kızların her hareketlerinden utanıyorlar. Özellikle kızların birbirlerine laf sokma çabaları ise oldukça utanç verici. Benim favorim kesinlikle Efe.

İlerleyen zamanlarda göreceğiz bakalım daha neler olacak.

Twitch Kanalı;

https://www.twitch.tv/bosslayf

Yorum Yap
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(3 oy, ortalama: 5,00, 5 üzerinden )
Loading...

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Popüler Yazılar

Sosyal Eleştiri olarak sizlere dizi film oyun vb. birçok kategoride eleştiriler ve öneriler sunuyoruz. Bununla kalmayıp hayattan tecrübeler ve günümuz medyasından birçok gelişmeyi de sizlere aktarıyoruz.

Copyright © 2017 Sosyal Eleştiri. Created byPYLOP

To Top