Oyun Önerileri

Birbirine Düşman #5 Oyun Serisi

Her sektörde olduğu gibi oyun sektöründe de bu çekişmeler var. Apple, Samsung gibi veya Xbox, Playstation gibi. Peki hangi seriler birbirleriyle rekabet içindeler?

 1)Battlefield-Call Of Duty

Yıllardır birbirleriyle durmadan rekabet içindeler. İlk zamanlarda Call of Duty açık ara öndeydi ama Battlefield 3 den sonra güzel bir ivme ile şuan Battlefield öne geçmiş durumda. Battlefield çıkartıyor Call of Duty kovalıyor. Hayırlısı bakalım.

2)Tomb Raider- Uncharted

Tomb Raider çıkışıyla beraber büyük ilgi gördü. O zamanların en iyi aksiyon oyunu seçildi. Lara Croft yaptı etti Uncharted serinin anca yarısına yetişebildi. Özgünlük konusundan Tomb Raider önde lakin Uncharted son oyunu ile biraz öne geçti galiba.

3)Fifa-Pes

Bir yanda Ea Sports bir yanda Konami. Tabi ki Ea Sport’un Fifa’sı 10 adım önde.Oyun motorundan tutun fizik motoruna kadar her şeyi ile daha başarılı olduğu bir gerçek. Üzgünüm Konami.

4)PubG-Fortnite

Battle Royale türünün çıkışı ile beraber Pub-G erken erişimde dünyanın en çok oynanan oyunlarından biri oldu. Bunu gören Epic Game Fortnite adında Battle Royale oyunu çıkardı ve olaylar olaylar. Fakir Pub-G’si dediler, özenti dediler ama Fortnite aldı başını gidiyor. Mobil versiyonunu da çıkaracağını duyunca gözler Epic Game’e döndü.

5)Tekken-Mortal Combat

Dövüş oyunlarının iki babası. Sıkılmadan gece gündüz arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz iki güzel oyun. İkisi de günümüze rekabet içinde geldiler. Ama kesinlikle Tekken çok daha başarılı bir yapım. Mortal Kombat son çıkardığı oyunla birlikte biraz yükselişe geçse de Tekken’i yakalayabilmiş değil.

 

 

 

Yorum Yap
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(3 oy, ortalama: 5,00, 5 üzerinden )
Loading...

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Popüler Yazılar

Sosyal Eleştiri olarak sizlere dizi film oyun vb. birçok kategoride eleştiriler ve öneriler sunuyoruz. Bununla kalmayıp hayattan tecrübeler ve günümuz medyasından birçok gelişmeyi de sizlere aktarıyoruz.

Copyright © 2017 Sosyal Eleştiri. Created byPYLOP

To Top