Börü

Börü 4. Bölüm

Kemal’in bilinçaltına inişimiz gayet güzeldi. Dişlerini sökme benzetmesi ise gayet güzel ve vurucuydu. Aynı zamanda 3. Ve intihar eden başkanımızı da görmüş olduk. Özellikle jeneriği de çok sevdiğimi bu bölümde söylemek istiyorum.

Ekip arkadaşlarının vefatından sonraki hayatlarını izledik ilk 20 30 dakikalık kısımda. Gayet güzel karakterlerin kişisel ve psikolojik gelişimlerini gördük. Börü birçok şeyi katıyorsun ama dostluk en başta be.

Demek Kemal ve Asena’nın çocuğu düşmüş aralarındaki bozukluğun sebebi gerçek anlamda bu bölümde belli olmuş oldu. Kemal ve Asena’nın ayrı ayrı baya sahnesini gördük bu bölümde. Bu arada Barbaros abi tam bir abi değil mi ya. Adam psikolojik destek veriyor araç sürüyor aynı zamanda taktisyen. Helal olsun.

Bölüm sonunda yardım etmekten bahsettikleri kişi Osman Alan ise Efsanevi Özel Kuvvetler Korgenerali. Terörist başını ülkeye getirmiş kişidir. Ergenekon soruşturmasından dolayı haksız yere hapis yatmış, Börü öyküsü başladığında yeni tahliye edilmiş ideal Türk komutanıdır. Dizide bu rolde ise Zafer Algöz’ü göreceğiz.

Börü dizisi izlemek için > BLU TV

Yorum Yap
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(1 oy, ortalama: 5,00, 5 üzerinden )
Loading...

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Popüler Yazılar

Sosyal Eleştiri olarak sizlere dizi film oyun vb. birçok kategoride eleştiriler ve öneriler sunuyoruz. Bununla kalmayıp hayattan tecrübeler ve günümuz medyasından birçok gelişmeyi de sizlere aktarıyoruz.

Copyright © 2017 Sosyal Eleştiri. Created byPYLOP

To Top