Börü

Börü 5.Bölüm

İlk 20 dakika üzerine konuşmak gerekirse diğer bölümlerden alıştığımız sıradanlıkta geçti diyebilirim. Osman Alan karakterinin diziye katkısı güzel olmuş. Osman Paşanın replikleri, kendinden emin tavrı çok güzel bir portre çizmiş. Tabii ki Zafer Algöz ’ün payı büyük. Diğer taraftan Turgut Başkanın sahnelerindeki o göndermeler artık daha açık olmaya başladı ve gittikçe daha heyecanlı bir hal alıyor dizi.

Lunapark sahnesinde gondol ardında konuşmaları Zafer Algöz’ ün çok iyi yaptığı nameler. Gerçekten bu bölüm diğer bölümlerin bir tık üstüne çıkmaya başladı. Bu arada sorgu sahnesinde gözümüzden kaçmadı Kemal Bey o nece bir İngilizce seviyesidir helal olsun. Ardından gelen Metroda ki kaçış sahneleri güzel çekilmişti söylemeden geçemeyeceğim.

Bölüm sonuna çok iyi hazırlanmışlar desek yeridir, belli ki diğer bölüm aksiyon boy gösterecektir. Bu bölüm bir hazırlık evresi gibi oldu.

“Karşımızda ne olduğu değil, yanımızda kim olduğu önemlidir.”

 

Börü dizisi izlemek için > BLU TV

Yorum Yap
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(1 oy, ortalama: 5,00, 5 üzerinden )
Loading...

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Popüler Yazılar

Sosyal Eleştiri olarak sizlere dizi film oyun vb. birçok kategoride eleştiriler ve öneriler sunuyoruz. Bununla kalmayıp hayattan tecrübeler ve günümuz medyasından birçok gelişmeyi de sizlere aktarıyoruz.

Copyright © 2017 Sosyal Eleştiri. Created byPYLOP

To Top