Kategorize

BU İŞTE BİR HADİSE VAR!

Herkese merhaba, bu hafta ki yazımda sizlere son dönemin olay kadınlarından biri olan ve bir o kadarda eleştirilen Hadise’nin giyim tarzı ve sahne kıyafetlerinden bahsedeceğim. Hadise, hemen hemen her döneme damga vuran dikkat çeken sanatçılarımızdan biri. Şimdi gelin hep birlikte Hadise Hanımın tarzına ve sahne kıyafetlerine bir göz atalım…

Geçtiğimiz haftalarda bostancıda görkemli bir konser veren Hadise, sahne kıyafetleriyle adeta gündeme oturdu diyebiliriz. Fotoğrafta gördüğünüz kıyafet ise bostancıda giydiği sahne kıyafetlerinden biri. Öncelikle saçı ve makyajı her zaman tercih ettiği şekilde, havalı ve sahneyi dolduruyor. Üzerinde tercih ettiği taşlı mayo ise oldukça dikkat çekici. Dünya yıldızlarına bakarsak Beyonce’dan Nicki Minaj’ına kadar hepsinin giyebileceği tarzda bir kıyafet fakat burası Türkiye dediğinizi duyar gibiyim. Üstünde ki sarı renk uzun ceketi farklı bir hava katmış olsa da o ceketi çıkardığında gerektiğinden fazla iddialı bir görüntü oluşuyor. Ama bana sorarsanız Genel olarak sahneyi tam anlamıyla dolduruyor. Ee tabii kıyafetin iyi durması için bacaklarının biraz daha zayıf olması tercihimizdir.

Bir konserinde tercih ettiği bu kıyafet ise baştan aşağı dantel ile kaplı. Hadise’nin kıyafetlerinde en çok kullandığı şeylerden biri dantel diyebiliriz. Fotoğrafta gördüğünüz kıyafetin, üst kısmını beğendim gayet çekici ve hoş duruyor. Alt kısmına gelirsek, dantelin içine yüksek bel tercih etmesi daha zayıf görünmesi açısından güzel olmuş fakat görünüş olarak alt kısmın daha farklı olmasını tercih ederdim. Baştan sona bu görüntüyle biraz arabeskleşmiş diyebilirim. Saçlarına bayıldım, kıyafete uygun bir şekilde yapılmış. Küpelerini bu kıyafete yakıştıramadım. Genel olarak daha modern ve şık olabilirmiş.

Fotoğrafta gördüğümüz, Hadisenin son konserinde tercih ettiği sahne kıyafeti. Bu kıyafeti görünce çoğumuzun aklına JLO gelmiştir. JLO’nun konserlerinde sık sık tercih ettiği bu modeli, Hadise de kendi tarzına göre yorumlayarak giymiş. Hadise balık etli ve ayrıca bana göre balık eltiliğin en çok yakıştığı kadınlardan biri fakat göbek kısmının biraz daha ince olması bu kıyafetin daha iyi durmasını sağlayabilirmiş. Bacakları evet kalın fakat ben bunu çokta iğreti bulmuyorum. Ayakkabı olarak çizme giymesine hiçbir anlam veremedim. Üstünde ki ceketinde daha ince bir kumaş olmasını isterdim. Saçı gayet güzel, kırmızı ruju ise havasına hava katmış.

Hadisenin en beğendiğim Sahne kıyafetlerinden biri bu sanırım. Her zaman iddialı ve çok fazla dekolte veren sanatçımızı, nadiren böyle görünce gözümüze bir güzel geliyor… Kıyafet vücudun gayet güzel olmuş ışıltısını ve rengini çok sevdim. Boyunda ki detay ise daha da güçlendirmiş. Saçları ise elbiseye tamamen uygun bir şekilde üstten yarım ve sımsıkı bir atkuyruğu yapılmış. Altına tercih ettiği çorap çizmesi ise çokta kötü durmamış. Genel itibariyle ne sade ne abartılı tam ortası bir şekilde klas bir görünüm sergilemiş.

Hadisenin genel giyim tarzına bakarsak, mini ve küçük elbiseler tercih ediyor. Bu kadar az kumaş olması bazen görüntüyü hoş göstermese de bazen de oldukça çekici olabiliyor. Fakat kiloları nedeniyle  (bana göre bu kadar gündem olacak bir kilosu yok) ağır eleştirilmesini yanlış buluyorum. Özellikle kadınların bu yorumları yapması hiç hoş değil. Kadınların kadınlara destek olması dileğiyle sevgiler…

Yorum Yap
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(1 oy, ortalama: 5,00, 5 üzerinden )
Loading...

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Popüler Yazılar

Sosyal Eleştiri olarak sizlere dizi film oyun vb. birçok kategoride eleştiriler ve öneriler sunuyoruz. Bununla kalmayıp hayattan tecrübeler ve günümuz medyasından birçok gelişmeyi de sizlere aktarıyoruz.

Copyright © 2017 Sosyal Eleştiri. Created byPYLOP

To Top