Dizi Önerileri

Carnivale

Kanal: HBO

Oyuncular: Clancy Brown, Nick Stahl, Clea DuVall, Micheal J. Anderson

Kategori: Drama- Gizem

Yorumum:

Arkadaşlar merhaba şimdi hemen bu yazıyı okumadan ilk bölümü izliyorsunuz. Sonra gelip yazıyı okuyun çünkü vakit kaybetmenizi istemiyorum. Gerçekten hayatınızda izlediğiniz en iyi 10 dizi arasına alacağınıza emin olduğum bu dizi Carnivale.

Carnivale 1930’lu yıllarda olağandışı bir topluluğun ve ucubelerin üzerinde ki her türlü oyunu konu alan bir dizidir. Ana karakterlerimizden Ben Hawkins annesini kaybettikten sonra bu ekibe katılır. Bir diğer ana karakterimiz Rahip Justin Crowe ile rüyalar ile başlayan ortak kaderleri bir gün kesişecektir. Bakalım iyi ve kötü imgelerinin çarpıştığı dizimizde sona doğru nasıl ilerleyecek.

2003 de başlayıp yöneticilerin keyfi üzerine 2. Sezonundan sonra iptal olan dizimiz o eski Amerika tadını her dakikasında bizlere yaşatıyor. Aşırılıklar, bitmek bilmeyen bağımsızlıkları(kötü şekilde sonuçlanan olayları da unutmayalım tabii.), ikili insan ilişkileri vb. Dizide çok fazla karakter yok ve olan karakterleri bir aile olarak görmemizi sağlayan yegâne şey ise yeni karakter almaması. Belki de iki sezonda çok diziye damga vuran 1 veya 2 karakter eklenmiştir. Toparlamak gerekirse değerinin altında kalan diziler içinde en üst sıralara oynayacak bu diziyi sizlere önermekten şeref duyarım. İyi günler…

Yorum Yap
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(3 oy, ortalama: 3,67, 5 üzerinden )
Loading...

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Popüler Yazılar

Sosyal Eleştiri olarak sizlere dizi film oyun vb. birçok kategoride eleştiriler ve öneriler sunuyoruz. Bununla kalmayıp hayattan tecrübeler ve günümuz medyasından birçok gelişmeyi de sizlere aktarıyoruz.

Copyright © 2017 Sosyal Eleştiri. Created byPYLOP

To Top