Film Önerileri

Contratiempo

İmdb :8,1/10

Yayın Tarihi: 2017

Yönetmen: Oriol Paulo

Oyuncular: Mario Casas,  José Coronado,  Bárbara Lennie,  Ana Wagener,  Francesc Orella

Yok mu şöyle sıkılmadan izleyebileceğim, sürükleyici, izleyiciyi içine çeken, sonunda yook artık daha neler be kardeşim dedirten bir film arıyorsanız bu yazımız sizin için. Gizem-gerilim türünde başarısı tartışmaya dahi kapalı olan  İspanyol sinemasının şüphesiz en güzel filmlerinden olan Contratiempo’nun yönetmenliğini tarzını bildiğimiz, ters köşelerine alışık olduğumuz özellikle “El Cuerpo ve Los Ojos De Julia” filmleriyle izleyiciyi dumura uğratan Oriol Paulo yapıyor.

Filmin konusuna değinecek olursam, Adrian Doria varlıklı bir iş adamıdır. Her anlamda  hayatında her şey yolunda giderken bir gece dağ oteli odasında yanında fotoğrafçı sevgilisi Laural Vidan’ın cesedi dururken polis tarafından tutuklanır. Tüm deliller katilin Doria olduğunu gösterirken o bunu asla kabul etmemekte ve çok güvendiği avukatı Felix ile birlikte bunu açığa çıkarmaya çalışmaktadır. Peki gerçekten dediği gibi Adrian Doria suçsuz mu, İşin içine sonradan dahil olan bir avukat olayın seyrini nasıl değiştirecek? Soluksuz izleyeceğiniz, heh tamam şimdi çözdüm dediğiniz her an kartların yeniden dağıtıldığı bir film. Mutlaka izleyin izlettirin!

Yorum Yap
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(2 oy, ortalama: 5,00, 5 üzerinden )
Loading...

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Popüler Yazılar

Sosyal Eleştiri olarak sizlere dizi film oyun vb. birçok kategoride eleştiriler ve öneriler sunuyoruz. Bununla kalmayıp hayattan tecrübeler ve günümuz medyasından birçok gelişmeyi de sizlere aktarıyoruz.

Copyright © 2017 Sosyal Eleştiri. Created byPYLOP

To Top