Dizi Önerileri

Counterpant

Counterpant dizisini şöyle bir cümle ile tanımlamak gayet yerinde olurdu. “ Son dönem kayıp vakalı bilim kurgu gerilim dizilerinden bıkan kitleye ilaç gibi gelen bir yapım.”

Kanal: Starz

Kategori: Bilim Kurgu, Gerilim

Oyuncu Kadrosu:

Dizimizin başrolü bu kadar güzel bir konuya yakışır güzel adam J.K Simmons. Oscar ödüllü abimiz dizideki rolünü gayet iyi taşıyor ve üstüne düşen bu karakter ikilemini gayet iyi yönetiyordu.(Spoiler vermek istemedim daha detayına giremedim)

Game Of Thrones dizisinden hatırladığımız Harry Lloyd kardeşimiz de bu güzel yapımın içinde büyük bir role sahip. Ona ait bu bölümde en çok hatırladığım şey İngiliz beyefendisi gibi sigara içmesiydi.

Son olarak bahsetmek istediğim kişi ise Banshee ve Fringe gibi dizilerden hatırladığımız Ulrich Thomsen. Bu kadar iyi bir yardımcı oyuncu yabancı dizi tarihinde ender görülür. Onu tam bir Rıza Kocaoğlu’na benzetiyorum, başarılarının devamını dileriz reis umarım güzel bir sezonda bizimle beraber olursun.

Yorumum:

Bilimkurgu sever biri olduğum için ve dizinin Paralel Evren, paradokslar gibi olayları konu alan bir senaryosu olması beni bu diziye bağlayan ilk etkendi. Oyunculuklar açısından zaten yadırgayamayacağımız bir kadrosu bulunan ekibin yazarlarından biri de Person Of Interest’in yaratıcılarından. Biraz ağır işlenecek bir konu olacak o yüzden uyarım eğer Fringe gibi bir dizi beklentisi ile giriyorsanız burada aradığınızı bulamayacaksınız arkadaşlar. Çıkış zamanı bence dizinin popülaritesini etkileyecektir, çünkü bilim kurgu dizilerinin sezon arasında bulunması ve Oscar ödüllü bir başrolün oynaması kitleyi artıracaktır. Şimdiden herkese iyi seyirler…

Yorum Yap
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(3 oy, ortalama: 5,00, 5 üzerinden )
Loading...

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Popüler Yazılar

Sosyal Eleştiri olarak sizlere dizi film oyun vb. birçok kategoride eleştiriler ve öneriler sunuyoruz. Bununla kalmayıp hayattan tecrübeler ve günümuz medyasından birçok gelişmeyi de sizlere aktarıyoruz.

Copyright © 2017 Sosyal Eleştiri. Created byPYLOP

To Top