Çukur

Çukur 11.Bölüm

Bölüm Hakkında:

Yamaç Selim operasyonunda galiba sadece Aliçoyu kullanacak. Selim’in güven testini geçtiğini hesaba katarsak zaten elinde pek fazla ihtimal kalmıyor Yamacın.

Emmi ne kadar saygıdan Nedret Abla dese de başları yakın zamanda belaya girecek gibi. Valide Sultan da gördü artık. Peki, Emmi İdris Babayı karşısına alabilir mi ?

İdris Baba ile doktor arasındaki konuşma güzel bir toplumsal mesaja ön ayak oldu. Adamsın BABA! Bir sonraki sahnede gelinini Yamaca karşı o kadar iyi savundu ki bir ara gülmeden edemedim açıkçası.

İdris’in aradığı adam(hapishanedeki) Vartolunun annesini öldüren kişi. Mihriban’ın öldüğü evin orada soluğu alan İdris bundan sonra belli ki çocuğunu bulmaya çalışacak. Peki, Vartolu olduğunu öğrenince ne yapabilir? Ya da Vartolu Kasım’ın (hapishanede ki adam) yaşadığını öğrendiğinde neler değişecek? Bin türlü olay içinden çıkamayız.

Mücahit Abi de deli aşk acısı çekmiş be! Yüreği, kalbi güzel abim varsın aşık olma sözlerinle bizi neşelendir kah hüzünlendir seni böyle de seviyoruz.

Beyefendinin eli ayağı her yere uzanıyor artık Selim ve Vartoluyu da aşağılamaya başladı role ısınmış gibi. Tam bu bölümü bekliyormuş planı tuttu ve parayı da kaptı Paşadan. Bir yandan bu işle ilgilenirken Avukatı da Senaya yakın tutarak Yamacın üzerine her bir yönden ilerliyor. Bütün Çukuru eline aldın be beyefendi nasıl oluyor da bir bölümde bu işler halloluyor Ay Yapım.

Teori:

Gelelim Celasun’a Aşkın’ın önünde sen Karacayı öp bütün hislerini duy kızın sonra git en yakın arkadaşının bacağını kır birader sen ne kadar karaktersizsin be! Dedim demesine ama arkadaşlar bu bölüm bir çoğumuz fark etmişizdir belki Celasun’un duygusal yoğunluğu artık bir şeyleri fark ettiriyor. Ben yakın zamanda Yamacın tarafında yer alabileceğinin ihtimalini veriyorum.

Bu bölümde çıldırmalarını gördüğümüz Muhittin Abiye dikkat arkadaşlar Vartolunun gençlik senaryosuna bağlanması, oğlunun sakatlanması onu daha fazla göreceğimiz anlamına geliyor. Nebil Sayın seviliyorsun.

Yorum Yap
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(5 oy, ortalama: 5,00, 5 üzerinden )
Loading...

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Popüler Yazılar

Sosyal Eleştiri olarak sizlere dizi film oyun vb. birçok kategoride eleştiriler ve öneriler sunuyoruz. Bununla kalmayıp hayattan tecrübeler ve günümuz medyasından birçok gelişmeyi de sizlere aktarıyoruz.

Copyright © 2017 Sosyal Eleştiri. Created byPYLOP

To Top