Çukur

Çukur 12. Bölüm

Bölüm Hakkında:

Giriş sahnesi güzel yazılmış Aliço’nun yetenekleri ön plana çıkmış bu bölümde iki kere gördük, eyvallah da Kemal Abi cidden o pantolonla nasıl o kadar koştun her yerden atladın be abi J

Yamaç doğru soruları sorarak Aliço’nun hayatının derinliklerine iniyor. Onu sinir krizine sokmadan cevapları alıyor iyi taktik Yamaç Bey!

Celasun’un davranışları bu bölümde de kendini belli ediyor kesinlikle Yamaç Abisine çalışıyor bu adam yazın bir yere söylemedi demeyin.

Paşa ve Sultan’ın İdris Babanın arkasından çevirdiği oyun anlaşıldığında Sultan Paşayı yakar gibime geliyor. Bu işin altından başka türlü kalkamazlar Kasım İdris’e ulaşırsa her şeyi açıklar.

Vartoludan Celasun’a duygusal tavsiyeler, Akşın’ı bırak Karacayı al diyor. Kendi aşkından vazgeçmek zorunda kaldı peki dil ile söylemek yeter mi be hocam kalp ile tasdik olmadığı sürece?

Sena ve Yamaç’ın kavga sahnesini görmek beni umutlandırmadı değil ilk 10 bölümde çok da fazla Dilan Deniz’in oyunculuğunu beğenememiştim bir sallantıdaydı fakat bu bölüm ve sahne ile bize potansiyelin üst seviyede olduğunu gösterdi.

Feyyazla ittifak Yamacın işine yaradı, elini güçlendirdi. Oğlunun katilini bulması Feyyazı Yamacın dediklerini uygulayacak kıvama getirdi desek yanlış olmaz. Yeni bir ittifak doğdu.

Yamaç Aliço’ya büyük görevi verdi. Bakalım Emminin Akşın için Celasun ile yaptığı konuşma yanlış anlaşılacak belli.

Kendine beyefendi dedirten bir yavşak var sorusu ile Yamaç bu bölümde senenin repliği ödülünü bizden alıyor. Tebrikler Aras Bulut İynemli.

Teoriler:

Baykal Bey sonunda kötü adam rolünü iyi oynadı. Güzel bir plan çizmiş oyundaki herkesi de bir piyon olarak görüyor o da bunun zaafı olacak ileride.

Paşa İdris’in arkasından oyunu çizmiş oynatmış herkese bakalım bu anlaşılacak mı? Emminin de hali ortada eğer Beyefendi iyi bir plan yaparsa İdris iki kolunu da kaybedebilir. Pek de uzak bir ihtimal değil.

1 Comment
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(3 oy, ortalama: 5,00, 5 üzerinden )
Loading...

1 Comment

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Popüler Yazılar

Sosyal Eleştiri olarak sizlere dizi film oyun vb. birçok kategoride eleştiriler ve öneriler sunuyoruz. Bununla kalmayıp hayattan tecrübeler ve günümuz medyasından birçok gelişmeyi de sizlere aktarıyoruz.

Copyright © 2017 Sosyal Eleştiri. Created byPYLOP

To Top