Çukur

Çukur- 23.Bölüm

Bölüm Hakkında:

Söylediğimiz gibi Emrah Amir kurtardı kadınları, yalnız öyle bir kurtarma ki tam kendi şanına yakışır şekilde. Valla delilik moda oldu bu dizide, Emrah Amir başını çekiyor Elvis’i güzel tokatladı. Çok şaşırdım fakat Yamaca bir iyilik de Emrah Amir yaptı helal olsun direk yolladı yakınlarını. Ben emniyete alır diye düşünmüştüm. Tabii giriş sahnemizde son darbeyi ise Elvis vurdu, Polisin aldığı kızı geri kurtardı.

Bu Elvis’in operasyonu aileyi tam anlamıyla birbirine yaklaştırdı desek yalan olmaz. Sena ve annesinin arası daha iyi oldu, Selim ve eşinin arası. İdris Baba ile Valide Sultan, Akşın ile Karaca valla helal ya buzlar eridi.

Yalnız Yamaç ve Meke olmasa ciddi Aliço’yu kaybederdik ve onsuz bir sezon çekilmezdi korkusu bile yetti be abi. O sahneden sonra gelen Celasun ve İdris sahneleri Celasun’un safını belli etti. İdris Amca herkese şu koltuğu vaat etme yeter da. Sondaki o duygusal fon müziği ile gene parçaladılar ya.

Elvis’in arkasındaki adamlar çıktılar. Nazım’ın oyunu gerçekten tam tongaya düştü diyorduk fakat Rus ortaklar ile anlaşmayı o kadar sağlam yapmış ki 20 bölüm daha yaşar bu Nazım. Baykal’ın akıbeti ise belli ki ölüm oldu.(Garanti öldü demiyorum gene çıkartır Ay Yapım zombi gibi.)

Heyecanı Yok operasyonlarından bir başkasında daha sizler ile birlikte olduk Yamaç gene yaptı şovunu ve aldı Elvis’i. Peki Nazım’ın dolduruşuna gelen Emrah Amir neler yapacak merak konusu silahı çekti Elvis’e…

Teori:

Bu bölümden çıkarılabilecek bir şey kesinlikle Emrah Amir’in kim olduğunu Yamaca söylemesiydi. Bence Emrah Amir birkaç bölüm içinde Nazım’ın bu planını çözecek ve Yamaç ile birlikte hareket edecek. Çünkü düşman bellenenler dost, dost bellenenler düşman oluyor Çukur da.

Yorum Yap
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(1 oy, ortalama: 5,00, 5 üzerinden )
Loading...

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Popüler Yazılar

Sosyal Eleştiri olarak sizlere dizi film oyun vb. birçok kategoride eleştiriler ve öneriler sunuyoruz. Bununla kalmayıp hayattan tecrübeler ve günümuz medyasından birçok gelişmeyi de sizlere aktarıyoruz.

Copyright © 2017 Sosyal Eleştiri. Created byPYLOP

To Top