Çukur

Çukur 22. Bölüm

Bölüm Hakkında:

Bölümün ilk sahnelerinden biri olan adamları tarayarak öldürdükleri sahnede dikkatimizi bir şeye çekmek istiyorum. Fazla efekt basılmış fakat gene de Kemal’in omuzundan anlaşıldığı gibi silah tepmeleri gayet iyi gösterilmiş.

Ay Yapım karakterlerini yazan bulan çizen adam lütfen beni bul. Elvis karakteri muazzam olmuş. İlk dikkatimi çeken şey karakterlerde konuşmalardır o kadar farklı tarzı görünce de içim kıpır kıpır ediyor. Hemen geldiği gibi de bütün kızları götürdü şovunu yaptı Koçovalılara karşı.

Vartolunun Beyefendiyi vuramaması mı? Hocam biraz daha inandırıcı yapsaydınız be, mermi bitmesi filan. Cepte şarjörde mi gezdirmiyorsunuz ayıptır o kadar mevzuya giden adamlar. Elinden kaçırdı birde sevdikleri gitti Yamacı delirtmek için her şeyi yapıyor ya helal olsun. Yalnız gittikçe Vartolu- Yamaç arası daha da iyi olmaya başladı. Kavgalar daha da güçlendiriyor ilişkileri bakalım ne zamana kadar böyle devam edecek.

Aliço’nun bu bölümde ki flashback sahneleri ile birlikte karakterin genel anlamda hem gelişimine hem olayların ayrıntılarına ulaştık. Mesela Feyyaz Abinin çocuğunu vuran kişinin kim olduğu gibi. Eskiden beri gelen Laz adlı bir düşmanı olduğunu öğrendik. O ses kayıtları neydi öyle ya duygu yoğunluğunu içimizde hissettik.

Gene en az 30 35 dakika Elvis’in mekânında dram sahneleri ile geçti. Bizim ev halkı baya muhabbet etti fazla dram. Yalnız Elvis’in adamları da kendi gibi deli valla. Nereden buldular bunları, saç teli bile yolladılar İdris Babaya haydaaa.

Teori:

Elvis bölüm sonunda kazandı kazanmasına fakat diğer bölümde Yamaçların tarafında zorunluda olsa hala Emrah Amir kozu var. Büyük ihtimalle ya Elvis’i basacaktır Emrah Amir yada Yamaçları kurtarıp ortak bir şey yapabilirler. Yani kadınlar ilk 20 25 dakikada kurtarılmış olacaktır.

Yorum Yap
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(2 oy, ortalama: 5,00, 5 üzerinden )
Loading...

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Popüler Yazılar

Sosyal Eleştiri olarak sizlere dizi film oyun vb. birçok kategoride eleştiriler ve öneriler sunuyoruz. Bununla kalmayıp hayattan tecrübeler ve günümuz medyasından birçok gelişmeyi de sizlere aktarıyoruz.

Copyright © 2017 Sosyal Eleştiri. Created byPYLOP

To Top