Çukur

Çukur 24. Bölüm

Bölüm Hakkında:

İlk 30 dakika itibariyle dizi eski bölümlerin üzerine pek bir şey koymadı standart alıştığımız dramaydı. Emrah babasının öldüğü gerçeğini öğrenmişti bunu annesiyle de paylaştı. Ölmediği ihtimalini düşünüyordum fakat Emrah’ın Çukur ile uğraşması Baykal karakterine gereksinimi azaltacaktır. Medet gene bir aksilik yapıp bu seferde namluyu Sultan Anaya çevirmiş oldu. Bölüm sonunda belli oldu ki hayati tehlikeyi atlatmış olsa da felç geçirmiş. Sultan Anayı yoğun bakımına aldıklarında mahallenin tavrı ise görülmeye değerdi, gene sesler yükselmeye başladı neden Vartolu hala gitmedi diye…

Muhittin Abi tutamadı kendini, topladı Çukurdakileri ve Medeti almaya gittiler yalnız ne gariptir ki Medet gene satmadı abisini kendisi teslim olmaya çalıştı. Gene de Yamaç izin vermiyor, bu babamın oğlu olayları çok yormadı mı Çukur? Ardından gelen Nazım’ın Çukuru darlama sahneleri ise gayet güzeldi. Zeki bir kötü gibi davranıyor.

Yalnız Nazım Emrah yüzleşmesini Nazım o kadar iyi oynadı ki helal olsun Beyefendiden daha iyi bir kötü oldu diyebiliriz. Hem de onu Yamaca karşı doldurdu. Bir parantez de Celasun’un annesine açalım gerçekten çok iyi yürekli bir Türk kadınını oynuyor helal olsun. Gayet sevimli bir karakter olmuş.

Emrah’ın annesi diziye iyice dâhil oldu karakteri gittikçe güçleniyor. İşte çok fazla gelişen karakterler olunca bu sefer dizide bir bölüm 20 dakika bulurken diğer bir bölümde 50 60 dakika olabiliyor bu da ne kadar diziye bağlılığımızı arttırıyor emin değilim.

Vartolu, Saadet kaçamağı diziye biraz aşk dolu güzel dakikalar yaşatmadı değil dozunu da kaçırmadıkları için mutluyum. Fakat her güzel şeyin bir bitişi varmış demek ki İdris Baba Vartolunun yanından aldı götürdü Saadet’i.

Teori:

Vartolu adamlarına tekrardan sahip oldu Nazım’ın parasıyla fakat şuanda Koçovalılara karşı bir atak da bulunmayacaktır çünkü bu işle ilgilenecek Nazım ve Emrah gibi duruyor.

Cumali karakterinin gelimi ise çok yaklaştı diyebiliriz sezon finaline yakın bir zamanda boy gösterecek artık. Emrah Nazım’ın elini çok güçlendirmişken Yamaca bir destek gerekiyordu. Cumali karakteri için ise Nejat İşler veya Ufuk Bayraktar gibi isimlerin olduğu konuşuluyor.

Yorum Yap
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(2 oy, ortalama: 5,00, 5 üzerinden )
Loading...

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Popüler Yazılar

Sosyal Eleştiri olarak sizlere dizi film oyun vb. birçok kategoride eleştiriler ve öneriler sunuyoruz. Bununla kalmayıp hayattan tecrübeler ve günümuz medyasından birçok gelişmeyi de sizlere aktarıyoruz.

Copyright © 2017 Sosyal Eleştiri. Created byPYLOP

To Top