Çukur

Çukur 25. Bölüm (Veda)

Bölüm Hakkında:

Dizinin ilk 50 dakikalık kısmında karakterlerin stabil durumları nedir onu öğrendik. Kılıçlar çekilecek buna hazırlık gösterildi. Herkesin yeri belli oldu gibi sıradan ve sakin şeyler yaşandı desek yeridir. Ekşın olarak gösterebileceğim tek sahne Nazım’ın Çukur üzerine oynadığı oyun olabilir ki çok zekice.

Yalnız Dilan Deniz’e helal olsun şuan yenge rolünü de iyi üstlenemeye başladı. Gün geçtikçe performansını arttıran oyuncu ileride çok güzel yapımlarda göreceğimize eminim. Yalnız macera katacakları karakteri direk Aliço’nun yanına gönderiyorlar ve hoppa sahne bir anda heyecanla doluyor.

Bir karakter gelişimi de Nedret Abladan geldi maşallah kadın ultra kötüye çevrilmeye başladı iki küçük olayla. Kocası öldükten sonra sessiz kalan Nedret neden Saadet’in aşkına takıyor acaba. İşin gücün şov Ay Yapım.

Vartolu ve Emrah’ın yemekteki karşılaşma sahnesi ise gayet eğlenceliydi. Her halükarda Vartolu bu diziyi çok heyecanlı kılıyor bu bir gerçek. Hele ikili muhabbetleri Emrah ve Medet ile olanlar şahane ya.

SON

Arkadaşlar bu uzun soluklu yazı serisinde birlikte olduk okuyan herkese çok teşekkür ederim bu zamana kadar sizlere hem bilgisel hem de eğlenceli vakitler geçirttiysem ne mutlu bana fakat bundan sonra dizi yorumlarına Çukur dizisi ile devam edemeyeceğim. Bunun sebebini söyleyerek yazıyı sonlandırmak istiyorum. Çukur ilk 12 bölümden sonra heyecanını kaybedip sadece bölüm sonlarına oynayan ve gerçekten zorunlu olarak 2 saati doldurmaya çalışan bir dizi halini aldı. Gene de üzerine 13 bölüm daha şans verip izledim bir eleştirmen olarak fakat olay hiç değişmiyor. Çukur bitmiştir…

Yorum Yap
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(2 oy, ortalama: 5,00, 5 üzerinden )
Loading...

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Popüler Yazılar

Sosyal Eleştiri olarak sizlere dizi film oyun vb. birçok kategoride eleştiriler ve öneriler sunuyoruz. Bununla kalmayıp hayattan tecrübeler ve günümuz medyasından birçok gelişmeyi de sizlere aktarıyoruz.

Copyright © 2017 Sosyal Eleştiri. Created byPYLOP

To Top