Çukur

Çukur 4.Bölüm

Bölüm Hakkında:

Celasun

Tehlikeli bir operasyonla kendini Koçovalıların evine atan bu genç hem çalışma odasını karıştırmakla kalmamış bir de üzerine kendisine aşık olan Karaca hanımla öpüşmeli pozlar vermiştir. Yani bu demek oluyor ki aşk paradokslu bir sezon bizi bekliyor umarım Ay Yapım çok abartmaz. Geçen bölümler de anarşist dedik ama yok kardeşim bundan bir cacık olmaz tamam acısı var anladık ama biraz çeki düzen be kardeşim. Yamaç abisi hayatını kurtardı ama o hala burnu bir karış hava da geziyor.

Yamaç ve İdris

Baba oğul duygusal karşılaşması kuşkusuz bizi derinden etkilemiştir. Tabii ki geçmişi hemen unutacak değiller ya bize birkaç sert konuşmaları geçen sahneleri de bu bölüm göstermeyi unutmadılar. Bu ikilinin arasını düzeltebilecek biri varsa bu kesinlikle Mücahit. Bakın tekrarlayıp duruyoruz Yamaç oğlanın arkasında sadece Mücahit durur, çünkü herkesten iyi tanıdığı belli belki ileride flashbacklerde görebiliriz Mücahit Yamaç ikilisini.

Selim – Kahraman İkilemi

Selim gene dizide tek bizi etkileyen özelliği olan sazı çalmasıyla kulaklarımızı mest etti. Kendini Celal denilen adama Kahraman diye tanıtması ise ilgimizi çekmedi değil. Acaba abisine olan özlemimi gösterilmek istendi yoksa başka bir dolap mı dönüyor?

Vartolu Sülalesi

Adam mevzulara sülalemi getiririm tabirini gerçekleştirdi ve bütün memleketlilerini Çukur’a taşıdı. Bu demek oluyor ki bu olay barış ile değil çok kanlı bitecek.

Doğukan

Bu arkadaşa küçük de olsa değinelim büyük ihtimalle diğer bölümlerde kendisini pek de göremeyeceğimiz fakat bir bölümlük rolü üzerinden değerlendirirsek gayet iyi bir oyunculuk çıkardığını ve sayko komedi bir karakter olduğunu dile getirmek gerekir.

5. Bölüm Teori:

Sena herkesi kurtarmaya devam ediyor belli ki yeni Anne rolünü üstlenecek. Karşısındaki Sultan problemini çözmesi gerekiyor bu problemle ise Yamaç dan çok İdris’in ön ayak olacağını düşünüyorum.

Celasun kızları amcalarına karşı kışkırtmaya başlaması sadece başlangıç bu çocuk best devil olur rez alalım.

Yamaç’ın çöp operasyonu diğer bölümde sonuç vereceğe benzese de o işin sonucundan bu kadar emin olmayalım. Selim’in bir oyun oynadığını düşünüyorum ve masum birileri bu yüzden ölebilir.

Yorum Yap
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz oy verilmedi)
Loading...

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Popüler Yazılar

Sosyal Eleştiri olarak sizlere dizi film oyun vb. birçok kategoride eleştiriler ve öneriler sunuyoruz. Bununla kalmayıp hayattan tecrübeler ve günümuz medyasından birçok gelişmeyi de sizlere aktarıyoruz.

Copyright © 2017 Sosyal Eleştiri. Created byPYLOP

To Top