Çukur

Çukur 7.Bölüm

“Aşk kağıda yazılmıyor Mihriban”

Fragman Hakkında:

“Komşusu açken tok yatan bizden değildir” Yamacım benim yaptı konuşmasını helal olsun. Mahalleli kadınları severse Yamacı yakında kocaları da zorunlu olarak sever. Adam babasına bir açıklama yaptı İdris Baba dondu kaldı be. Vartoluya da konuşmasını yaptı Yamaç yeter artık hocam bir bölüme bu kadar gider.

Aliço gazeteci kızı takip ediyor. Gazeteci kız çukur hakkında birkaç şey öğrendi öğrenmesine de Aliço senin gülüşüne kurban be.

Yamacın oyunu tuttu Vartolunun sinirini Avukat almasa kesin hata yapacaktı fakat bu arkalarında ki adam işi artık canımızı sıktı 7 bölüm oldu getirin şu karakteri. En azından bir sesini duyalım Vartoludan sıkılmadık ama yeni heyecan lazım.

Celasun bile kardeşlik ayağı çekiyor bak hele bak bak. Bu kadar dile düşürmeyin şu duyguyu be. Fazla sinirlendiğimiz bir bölüm oldu kusura bakmayın arkadaşlar.

Selim sen çok büyük bir ………. Emmi ve Paşanın aklını bulandırdı gene Yamaç’a karşı nasıl tavır alçaklar göreceğiz.

Kızın gazetecilik hırsını hevesini kullanarak, İdris’in her şeyini öğrenmek istiyor. Avukat çok kurnaz adam.

Teori:

Emmi ve Nedret arasında bir şeyler mi var abiii? Selim bu olayın da üzerine oynar. Her olayda karısını kullanması bu çocuğa pahalıya patlayacak eminim.

Yamacın kaderinin Çukura bağlandığını ona en iyi anlatan Sena olacak ve burada kalmasını sağlayan yegâne kişi olacaktır. Duygusal konuşmaları bırakıp artık geleceğinin de oraya bağlanmasında bir sorun yaratmayacağını belirtiyor Sena.

Muhittin abinin rolü gittikçe artıyor. Olası bir Emmi, Paşa ölümünde yamacın en yakını olarak yanında yer alabilir. Belki de o yıllar önce bıraktığı silahı eline tekrar alması bunun bir işaretidir.

 

Yorum Yap
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(4 oy, ortalama: 3,50, 5 üzerinden )
Loading...

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Popüler Yazılar

Sosyal Eleştiri olarak sizlere dizi film oyun vb. birçok kategoride eleştiriler ve öneriler sunuyoruz. Bununla kalmayıp hayattan tecrübeler ve günümuz medyasından birçok gelişmeyi de sizlere aktarıyoruz.

Copyright © 2017 Sosyal Eleştiri. Created byPYLOP

To Top