Çukur

Çukur 8.Bölüm

“Çukur Evimiz Yamaç Babamız”

 

Fragman Hakkında:

Bir insan bu kadar kocasına benzeyebilir ulan ortalığı karıştırmasa nefes alamaz bunlar. Türk filmlerinde ki şu karakterler Oscar alması gerekir. Ayşe bu hallerin üzerine bir de damar sahnelere başlamış vaay. Vallahi kızı da aynısı ama Celasun ile olan sahnesi çok fena ağlattı. “Beni Sevin”

Aliçonun geçmişte yaşadığı travmalar karakterini belli etmeye başladı. Nasıl biri olduğunu geçmişini de yakında öğreniriz.

Hakem olarak ilan edilen abimizin Yamaç ile sahneleri çoğaldı. Diziye hangi taraftan bağlanacağını kestiremesem de Yamacın mentoru olarak iyi iş yaptığını söyleyebiliriz umarım ters tepmez.

Polisi durdurma sahneleri efsaneydi. Beklediğimiz gibi Celasun’un arkadaşında birazcık da olsa gurur varmış ama bu ölümüne sebep olur.

Selim’in yeni kumarı iyi para getiriyor fakat yeni düşmanlar da katıyor. Dikkat etmeleri lazım. Kumburgazlı Serdar’ın konuşmaları efsane abi. Geçen sene İçerde de Yaşar vardı aynısı. Parmak sahnesi profesyonelce çekilmiş helal olsun gerçekten övmemek elde değil.

İdris Baba’nın Paşa ve Emmi ile olan duygusal sahnesi ne kadar dramatik ise ondan sonra gelen Sena ve Yamaç ile paylaştıkları da bir o kadar güzel yazılmış. Devam Ay Yapım Dram’ın peşindeyiz.

Film sonunda kullanılan müzik o kadar kötü seçilmiş ki sahnenin tüm dramını heyecanını alıp götürmüş resmen.

Teori:

Deren’in Avukat ile bağlantısı Sena’yı kötü etkiledi. Diğer bölümde kurtarırlar çok zor olmaz. Bu tarz clickleri önceki dizilerde de görmüştük.

Bu bölümde fazla göremediğimiz Emmi ve Paşa diğer bölümde daha fazla aktif olacaktır. Bu da Yamacın elini kuvvetlendirecek. Son olarak da birçoğumuz yakalamıştır ama ben tekrar edeyim büyük ihtimalle Vartolu İdris Baba’yı kurtaracak.

Yorum Yap
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(3 oy, ortalama: 5,00, 5 üzerinden )
Loading...

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Popüler Yazılar

Sosyal Eleştiri olarak sizlere dizi film oyun vb. birçok kategoride eleştiriler ve öneriler sunuyoruz. Bununla kalmayıp hayattan tecrübeler ve günümuz medyasından birçok gelişmeyi de sizlere aktarıyoruz.

Copyright © 2017 Sosyal Eleştiri. Created byPYLOP

To Top