Haftalık GElişmeler

Çukur Oyun mu Oluyor?

Türk Televizyonun, fenomen dizisi haline gelen Çukur oyun mu oluyor? 2017 yılının Ekim ayında yayın hayatına başlayan dizi Türk seyircisini tekrardan Show Tv ekranlarına kitleyen bir yapım oldu. Kadrosunda gerçekten kaliteli oyuncuları bulunduran Çukur dizisi birçok ödülü ve galalarıyla da gündemden düşmedi!

Ve bu fenomen şimdi sadece televizyonda değil artık cep telefonlarımıza da konuk oluyor, Çukur mobil oyunu ile çok yakında bizlerle olacak. Projenin arkasında ise 2 ekip var. Bunlardan biri Çukur, Dedemin İnsanları vb. birçok film ve dizinin altına imzasını atan Ay Yapım ve Türkiye de dijital oyun sektörü denilince akla gelen INGAME GROUP.

InGame Group Kurucu Ortağı Burak Gözalan ve Ay Yapım CEO’su Kerem Çatay yarın bir basın toplantısı düzenleyerek birçok ayrıntıyı bizlerle paylaşacak.

Oyun ile ilgili detayları aldığımız an sizlerle paylaşacağız.

Yorum Yap
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(1 oy, ortalama: 5,00, 5 üzerinden )
Loading...

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Popüler Yazılar

Sosyal Eleştiri olarak sizlere dizi film oyun vb. birçok kategoride eleştiriler ve öneriler sunuyoruz. Bununla kalmayıp hayattan tecrübeler ve günümuz medyasından birçok gelişmeyi de sizlere aktarıyoruz.

Copyright © 2017 Sosyal Eleştiri. Created byPYLOP

To Top