Oyun Haberleri

Cyberpunk 2077

Oyunlar hakkında yazı yazmaya çok alışkın biri olduğum söylenemez. Çocukluğumdan beri oyun oynayan biri olduğum hâlde daha önce yapım süreci, oynanış gibi teknik detaylara bakmazdım. Nitekim mesleğim gereği oyun için animasyonlar ve oyunların art direction yönleri aşırı ilgimi çekmeye başladı son yıllarda.

       Bugün sizlere Cyberpunk 2077 benim için ne anlam ifade ediyor ve bu konuda hangi bilgileri topladım paylaşayım dedim. 10 Aralık günü uzun zamandır yılan hikâyesine dönen bu oyuna erişim sağlayabileceğiz. Öncelikle şunu belirtmek gerekir ki Cyberpunk tüm oyun severler tarafından uzun zamandır beklenen bir oyun. İşte burada kafamı kurcalayan bir soru var. Acaba bu büyük beklentiyi ne kadar karşılayabilecek? Çünkü oyunun Gameplay videoları ve trailerları gerçekten oyun dünyasına yakın olmayan birini bile Cyberpunk satın almaya itebilir.

     Cyberpunk 2077 için en çok meraklandığım konu ise Chracter Customization olabilir. Çünkü yarattığımız karakterlerin özellikleriyle oynama yaparken bize çok geniş bir pencere sunacak gibi görünüyor. Beğendiğim bir diğer konu ise kesinlikle oyunun hikâyesini tasarım dünyasına bu kadar iyi dökmelerini  izlerken hayran kaldım, umarım oynarken de hayran kalırım.

    Uzun lafın kısası çok dolu dolu bir oyun bizi bekliyor gibi görünüyor, CD Projekt RED ekibinin bu oyun için hazırladıkları rehberin çok büyük bir kitabı olduğu söyleniyor. Bu bilgi sayesinde bizi gerçekten çok farklı bir dünyanın beklediğini öğreniyoruz.

    Oyunun ülkemizde erişime açılmasına 2 günden az bir süre kala sizinle heyecanımı ve fikirlerimi paylaşmak istedim. Şimdiden keyifli oyunlar: )

Yorum Yap
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(1 oy, ortalama: 5,00, 5 üzerinden )
Loading...

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Popüler Yazılar

Sosyal Eleştiri olarak sizlere dizi film oyun vb. birçok kategoride eleştiriler ve öneriler sunuyoruz. Bununla kalmayıp hayattan tecrübeler ve günümuz medyasından birçok gelişmeyi de sizlere aktarıyoruz.

Copyright © 2017 Sosyal Eleştiri. Created byPYLOP

To Top