Dizi Önerileri

Da Vinci’s Demons

Haftalık dizi önerileri serimizin bir başka yazısında sizlerleyim. Bugün sizlere ekranlara biraz buruk veda etmiş bir yapımdan bahsedeceğim. Da Vinci’s Demons…

FOX kanalından yayınlanan ve yaklaşık 3 sezon süren dizimiz Leonardo Da Vinci’nin kurgulanmış gençlik hikâyesini anlatıyor. Biyografi dizisi bu ben sıkılırım ön yargısıyla bu diziye bakmamalısınız. Çünkü dizi başından sonuna heyecanını hiç kaybettirmeyen bir macera temasına ve yer yer güzel aşk ikilemlerini de barındırıyor.

Bu dizide parantez açmak istediğim nokta oyunculuklar. Çünkü eski dönem dizileri çektiğiniz de gerçekten dünya da yaşamış ve katkıda bulunmuş insanları oynayacak aktör bulmak zordur. En azından dizi dünyası için konuşuyorum. Bunun en iyi örneklerinden biri Tom Riley desek yeridir çünkü baştan sona sıkmayan muazzam zeki ve güzel bir espiri kalitesi olan Da Vinci yönünü bize gösterdi. Aynı zamanda Galaksinin Koruyucularında boy göstermiş Laura Haddock bu dizinin âşık olabileceğiniz ender karakterlerinden.

Uzun lafın kısası değerinin çok altında ilgi görmüş ve gerçekten çok saçma bir şekilde final yaptırttıkları bu diziyi hepinizin izlemesini ve benim gibi bir gün 4. sezonu devam eder diye inanmanızı dört gözle bekliyorum. İyi seyirler…

Yorum Yap
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(2 oy, ortalama: 5,00, 5 üzerinden )
Loading...

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Popüler Yazılar

Sosyal Eleştiri olarak sizlere dizi film oyun vb. birçok kategoride eleştiriler ve öneriler sunuyoruz. Bununla kalmayıp hayattan tecrübeler ve günümuz medyasından birçok gelişmeyi de sizlere aktarıyoruz.

Copyright © 2017 Sosyal Eleştiri. Created byPYLOP

To Top