Oyun İncelemeleri

Detroit Become Human İnceleme

 Azıcık insan ol adlı oyunun demosu yayınlanalı az bir süre olduve yaklaşık 1 buçuk saat oynadım.Neden uzun sürdü hemen açıklayacağım, ama önce oyun çıkmadan önce ufak ayrıntılar vereyim.

Oyunun çıkmasına az bir süre kaldı. Demo tadımlık olsun diye verildi bekleyenler sıkılmasın ilgi dağılmasın diye. Başarılı oldular, oynayan herkes hayran  kaldı benim gibi. Oyunun deneme sürümü bile kısa bir film gibi olmuş. Daniel adında ki Android, sisteme karşı geliyor ve evde kendinin köle olduğuna inanarak, silahla aileye saldırıyor. Biz ise Connor. Connor da bir Android. Olaya müdahale için orada bulunuyoruz.

Odada veya evdeki bütün ayrıntıları inceleyebiliyoruz. Senaryoyu kendimiz değiştirebiliyor hatalar yaparak ortamı gerebiliyor veya yumuşatabiliyoruz.

İlginç bir şekilde kendimi çok kaybedip, aynı bölümü farklı senaryolarla tekrar tekrar oynadım. Size verdiği seçim hakkının ne kadar değişken olabildiğini anlıyorsunuz.Verdiğiniz kararlar ile  sonuçlar değişmiş oluyor. Belki birinin ölümüne sebep olabiliyor yada o kişinin kurtulmasını sağlayabiliyorsunuz.

Senaryo düşkünü bir oyun sever olarak yılın oyununa aday olabilecek bir oyun olduğuna inanıyorum.

Hasılat üstüne hasılat yine Sony’den….

Yorum Yap
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz oy verilmedi)
Loading...

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Popüler Yazılar

Sosyal Eleştiri olarak sizlere dizi film oyun vb. birçok kategoride eleştiriler ve öneriler sunuyoruz. Bununla kalmayıp hayattan tecrübeler ve günümuz medyasından birçok gelişmeyi de sizlere aktarıyoruz.

Copyright © 2017 Sosyal Eleştiri. Created byPYLOP

To Top