Vizyondakiler

Dolittle

Yönetmenliğini Stephen Gaghan’ın yaptığı ve başrolünde Robert Downey Jr abimizin bulunduğu Dolittle filmi bu hafta cuma günü vizyona giriyor. 2020 yılının ilk ayında gelecek bu filmi uzun süredir baya bir kişi bekliyor. Tabii Robert Downey başrol olunca büyük bir ilgi ile karşılanacağı kesin.

Filmin hikayesine bakarsak; Kraliçenin hastalanması üzerine Dr. John Dolittle(Robert Downey Jr) kendisini karısının ölümünden sonra kapattığı malikanesinden çıkartır ve kraliçe için çözüm arar. Bu yolculukta ona hayvanlar aleminin birçok sevilen karakteri yardım eder.

Fragman itibariyle çok eğlenceli bir film olacağı belli olan bu filme hafta sonu yapacak önemli işiniz yoksa kesin vakit ayırın derim. Robert Downey gerçekten yer aldığı yapımları iyi seçen bir oyuncu. Ve bu filmin de derdi çok büyük olmayan eğlenceli bir yapım olduğunu düşünüyorum. Bu arada çocuklarını sinemaya göndermek isteyen ebeveynler için bir hatırlatma yapmalıyım 10 yaş altı izleyici kitlesi aile ile izlemek zorundadır bilginiz olsun. İyi Seyirler 🙂

Yorum Yap
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(1 oy, ortalama: 5,00, 5 üzerinden )
Loading...

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Popüler Yazılar

Sosyal Eleştiri olarak sizlere dizi film oyun vb. birçok kategoride eleştiriler ve öneriler sunuyoruz. Bununla kalmayıp hayattan tecrübeler ve günümuz medyasından birçok gelişmeyi de sizlere aktarıyoruz.

Copyright © 2017 Sosyal Eleştiri. Created byPYLOP

To Top