Dizi Önerileri

Dudullu Postası

Bugün sizlere Türkiye de Kült dizi ve sinema tabirinin hakkını veren bir adam olan Onur Ünlünün İnternet dizisinden bahsedeceğim. Dudullu Postası Serkan Yılmaz’ın Penguen dergisi için çizdiği bir karikatür serisidir. Bu seriyi Onur Ünlü gibi bir yönetmenin eline vermek en doğru hamle olmuş. Senaryonun tüm aşırılıkları seyirciye geçiriliyor. Dizinin en büyük avantajlarından biri kesinlikle her bölümü 1 saat yapmak ikincisi ise olay örgüsünü fazla dağıtmamak olmuş.

E bir dizi çekiyoruz tabii ki olmazsa olmazımız oyuncular. Dudullu Postası kendine öyle bir kadro kurmuş ki yüzlerine daha önce aşina olduğumuz herkes orada. Hazar Ergüçlü, Bülent Şakrak, Taner Ölmez ve daha niceleri. Tabii ilk defa görüp oyunculuğuna bizleri ısındıran kişiler de yok değil.

İlk 4 bölümü bir günde bitirip sizlere bu diziyi önerdiğimi belirtmek istiyorum. Bir Leyla İle Mecnun etkisi kimse de yaratmayacak olsa da kendi özgünlüğüne sahip, absürt komedi polisiye karışımı bir yapım bizler ile. Türkiye de sıradanlığın dışına çıkan yapımları seven ve bunların daha da fazla olmasını isteyen herkesi bu güzel diziyi izlemeye davet ediyorum.

https://www.blutv.com.tr/dudullu-postasi-dizisi-izle

Yorum Yap
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(2 oy, ortalama: 5,00, 5 üzerinden )
Loading...

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Popüler Yazılar

Sosyal Eleştiri olarak sizlere dizi film oyun vb. birçok kategoride eleştiriler ve öneriler sunuyoruz. Bununla kalmayıp hayattan tecrübeler ve günümuz medyasından birçok gelişmeyi de sizlere aktarıyoruz.

Copyright © 2017 Sosyal Eleştiri. Created byPYLOP

To Top