Film Önerileri

Entourage

Yönetmen: Doug Ellin

Gösterim Yılı: 2015

Oyuncular: Adrian Grenier, Jeremy Piven, Jerry Ferrara, Kevin Connolly, Kevin Dillon

Yorumum:

Bugünkü önereceğim film Entourage. Öncelikle 8 sezonluk bir dizinin bitiminden 3 yıl sonra uyarlama bir film olarak yapıldığını belirtmem gerekiyor. Diziyi izlemeyenler kesinlikle bir komedi-dram izleyicisiyse kesinlikle izlemeli ve ardından bu filmi izlerken o karakterleri gördüğünde duygulanmaları gerekiyor. Fakat diziyi izlemeyen veya bundan sonrada izlemeyecek arkadaşlar için ben genel bir öneri yazacağım. Öncelikle film diziye çok az gönderme yapmış ve herkesin gülebileceği zaman zaman duygulanabileceği sahnelerle dolu. 1 Saat 44 dakika olan bu film bir baş yapıt olmasa da tam bir hafta sonu filmi. Eğlence had safhada… Her zaman ağır kült filmler izleyecek halimiz yok diyenler hemen açıp izleyin derim. Filmin konusundan bahsetmek gerekirse Vince Chase bir Hollywood yıldızıdır ve 15 yılda bu ortamlarda tatmadığı eğlence kalmamıştır tabii ki bunu yalnız değil tayfası Eric, Turtle ve Drama ile yapmıştır. Çocukluklarından beri arkadaş olan bu dörtlüye abilik eden isim ise temsilcileri Ari Gold. Yeni bir filmin hazırlığında olan Vince beklentileri karşılayabilecek mi?

Bir dakikasında bile sıkılmayacağınız bu yapımı sizlere önermekten hiç çekinmiyorum. Çünkü izlediğiniz zaman gerçekten bu oyunculara aşık olacaksınız. Filmi beğenen arkadaşlar bence Entourage dizisine de bir şans verip gözünüzün korkmasına izin vermeden izleyin derim. Pişman olmayacaksınız.

Yorum Yap
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(2 oy, ortalama: 5,00, 5 üzerinden )
Loading...

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Popüler Yazılar

Sosyal Eleştiri olarak sizlere dizi film oyun vb. birçok kategoride eleştiriler ve öneriler sunuyoruz. Bununla kalmayıp hayattan tecrübeler ve günümuz medyasından birçok gelişmeyi de sizlere aktarıyoruz.

Copyright © 2017 Sosyal Eleştiri. Created byPYLOP

To Top