Vizyondakiler

Fantastik Canavarlar 2

Vizyon Tarihi: 16.11.2018

Oyuncular: Johnny Deep, Eddie Redmayne, Jude Law, Ezra Miller

Sosyal Eleştiri ailesi olarak verdiğimiz uzun bir aranın ardından geri dönmüş bulunmaktayız. Sizlere dönüş hediyesi olarak mükemmel bir filmin vizyona gireceğinden haberdar ederek yazıma başlamak istiyorum. Konumuz; Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar 2.

2 koca yılın ardından serinin 2. filmi vizyona cuma günü itibariyle giriyor, ilk film de neler görmüştük biraz hatırlayalım. Kahramanımız Scamander’ın Amerikaya olaylı girişi ile başlayan macera kendisini yakalayan Porpentina Goldstein adlı seherbaz ile daha büyük bir olay örgüsünün içine atılmasıyla devam eder. Tabii ki filmde ki ana fikir ise  NewYork’un gizli cadılar ve büyücüler kulübündeki kötüleri ifşa etmektir.

Üç büyücü ve bir sıradan insandan oluşan bu tatlı ekip ne kadar potterhead olmasam da çok keyifli dakikalar yaşattı diyebilirim. İkinci film için çok büyük bir beklentiye sahibim. Grindelwald gibi bir kötü karakteri canlandıran kişi Johnny Deep olunca insanın içinde ister istemez bir heyacan oluşuyor. Aynı zamanda hatırlatmakta fayda var Albus Dumbledore’un gençliğini de Jude Law oynuyor.

Yorum Yap
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(1 oy, ortalama: 5,00, 5 üzerinden )
Loading...

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Popüler Yazılar

Sosyal Eleştiri olarak sizlere dizi film oyun vb. birçok kategoride eleştiriler ve öneriler sunuyoruz. Bununla kalmayıp hayattan tecrübeler ve günümuz medyasından birçok gelişmeyi de sizlere aktarıyoruz.

Copyright © 2017 Sosyal Eleştiri. Created byPYLOP

To Top