Oyun Önerileri

Far Cry

https://youtu.be/Sk1tfhFiDR8

FAR CRY

Hikayesiyle ve oynanışla fark yaratmış bir seri.Genelde bütün serilerinde tatile gidiyorsunuz ve gittiğiniz yerde başınıza gelmeyen kalmıyor.Mafyalar çeteler ve olağan üstü olaylar gelin seride ki oyunları tek tek inceleyelim.

Far Cry 1

Serinin ilk oyunu çok beğenilmişti.O dönemin en çok oynanan oyunlarından biriydi.Ada koşullarında savaşarak hayatta kalmaya çalışıyorsunuz.Fark budur..

Far Cry 2

Önünüz de kocaman bir harita git git bitmeyen ama o kadar çok sevildiki yapımcıları serinin devamı için ellerinden geleni yaptılar.Çalı çırpı kolunuza bacağınıza batan dikenler sizi yaralasada hayatta kalmakzorundasınız.

Far Cry 3

Gelelim serinin en çok patlama veren oyununa piskopat bir kötü adam koskoca ada içersinde savaş hayvanlar da artık dahil oldu.Bombalar füzeler mükemmel bir aksiyon harika gir konu gelmiş geçmiş en başarılı oyunlardan biri.

Far Cry 4

Çıtayı 3. Oyununda arşa çıkartan Ubisoft 4. Oyununda oyuncuları öyle bir bunalttı ki…Hep aynı olaylar maalesef 3. Oyunun üstüne çıkamadı ve gölgede kaldı..

Far Cry Primal

Ubisot 4. Oyundaki başarısızlığının ardından diğer yapımcılar gibi geçmişe ilk çağlara döndü.Taş çağı mamutlar mağralar insan yiyenler falan baya etkileyici bir konusu vardı ve başarılı oldu da.

Oynanması önerilecek bir seri fakat serinin içinden en çok beğendiğim ise tabi ki FAR CRY 3..

 

 

 

FAR CRY 5 TRAILER

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yorum Yap
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz oy verilmedi)
Loading...

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Popüler Yazılar

Sosyal Eleştiri olarak sizlere dizi film oyun vb. birçok kategoride eleştiriler ve öneriler sunuyoruz. Bununla kalmayıp hayattan tecrübeler ve günümuz medyasından birçok gelişmeyi de sizlere aktarıyoruz.

Copyright © 2017 Sosyal Eleştiri. Created byPYLOP

To Top