Oyunlar

Film Olan Oyunlar

Oyunlar artık öyle bir hale geldi ki, kendilerine ait castları, müzik yapıları oluşmaya başladı ve bunun sonunda artık oyunların filmlere dönüşmesi gerçekleşti.

Peki hangileri bunlar?

Benim ilk aklıma gelen kesinlikle Tomb Raider’dir. 1996 yılında güzel senaryolu bir oyun yapıldı ve daha sonrasında harika bir seri oldu bununla beraber 2001 yılında Angelina Jolie’nin harika uyumuyla ilk film gösterime çıktı.

Bir diğeri ise Dünya’nın en çok bilinen yarış oyunlarından olan Need for Speed serisinini film olması.Serinin NFS: RUN oyununu konu alan film hiç bir oyuncu tarafından beğenilmedi.

Dokunmatik telefonların çıkışından sonra mobil oyun anlayışında farklılık getiren Angry Birds ise daha sonra animasyon olarak seyircilerle buluştu. İzlemedim yorum yapamayacağım…

Son olarak aslında bu bir film haberi. Nathan Drake karakterinin bulunduğu Uncharted’in filmi yapılmakta ve Tom Holland baş rolde olacak..

Yorum Yap
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(1 oy, ortalama: 5,00, 5 üzerinden )
Loading...

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Popüler Yazılar

Sosyal Eleştiri olarak sizlere dizi film oyun vb. birçok kategoride eleştiriler ve öneriler sunuyoruz. Bununla kalmayıp hayattan tecrübeler ve günümuz medyasından birçok gelişmeyi de sizlere aktarıyoruz.

Copyright © 2017 Sosyal Eleştiri. Created byPYLOP

To Top