Dizi Önerileri

Gangland Undercover

Motosiklet sevenler, macera sevenler ve son olaraaaak gerilim sevenler hepinizi bu yazımı okumaya davet ediyorum. Bu haftaki dizi önerimiz Gangland Undercover.

Başrolünde Türk youtuber Emre Yücelen’e benzettiğim Damon Runyan oynuyor. Kendisi yakışıklı mı yakışıklı yetenekli mi yetenekli gerçekten. Dizinin en başından beri kendisinin aksiyon için yaratıldığını bize gösterdi. Onu izlerken heyecanlanmayan bizden değildir!

Öncelikle belirtmeliyim ki dizimizin konusu gerçek bir hikayeden yola çıkarak hazırlanmıştır. Uyuşturucu ticareti yaparken yakalanan yakışıklı abimizin önüne polis iki seçenek sunmuştur. 20 yıl hapis cezası mı? Yoksa motosiklet çetesinin içine ajan olarak sızmak mı? Gerçekten bu ikilemde en tehlikeli olan 2.seçeneği seçer ve macera böyle başlar.

Dizinin tek dezavantajı ise yeni sezonları gelecek mi gelmeyecek mi hiçbir zaman belli olmuyor bazen senaristler bazen de yapımcılar bizi böyle karmaşalara sürükleyip üzseler de en azından hali hazırda ki iki sezonu herkese tavsiye ediyorum. İyi seyirler…

Yorum Yap
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(1 oy, ortalama: 5,00, 5 üzerinden )
Loading...

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Popüler Yazılar

Sosyal Eleştiri olarak sizlere dizi film oyun vb. birçok kategoride eleştiriler ve öneriler sunuyoruz. Bununla kalmayıp hayattan tecrübeler ve günümuz medyasından birçok gelişmeyi de sizlere aktarıyoruz.

Copyright © 2017 Sosyal Eleştiri. Created byPYLOP

To Top