Oyun Haberleri

God Of War (4)

2005 de Playstation 2 ile beraber ilk oyunu büyük ses getirmişti. Bundan önceki bütün oyunlarında yunan mitolojisine ait olan God of War, yarı tanrı olan Kratos’un hikayesini anlattığını hepimiz biliyoruz. Gelelim asıl konumuza, yeni çıkacak olan God Of War çok farklı olacak daha öncelerde FRP olarak oynanıyordu ve kendini o şekilde kanıtlamıştı. O tür bir kamera açısında kendini en öne atan oyunların başında geliyordu.

Peki yeni oyunda nasıl olacak?

Çıkan oynanış oyunları ile beraber God Of War tamamen değişiyor. Kamera TPS oluyor, Y  unan mitolojisi yerine İskandinav mitolojisinde bulunuyoruz. Yanında ki küçük çocuğun ise oğlu olduğunu öğreniyoruz.

Daha önceki oyunlarını hatta ilk serisini oynayanlar bilir; Kratos Ares’in etkisiyle karısını ve iki çocuğunu öldürmüştü. İkinci oyunun konusu buydu aslında intikamdı. Büyük General Kratos’un yarı tanrı oluşunu anlatıyordu.

Şimdi bu çocuk nereden çıktı? Yeni çıkan oyunu seriye nasıl bağlayacaklar merak ediyorum.

Oyun 2018 in ilk çeyreğinde çıkacak. Fiyatını sormayın can yakar……

Zeus adam mıdır?….

 

Yorum Yap
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz oy verilmedi)
Loading...

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Popüler Yazılar

Sosyal Eleştiri olarak sizlere dizi film oyun vb. birçok kategoride eleştiriler ve öneriler sunuyoruz. Bununla kalmayıp hayattan tecrübeler ve günümuz medyasından birçok gelişmeyi de sizlere aktarıyoruz.

Copyright © 2017 Sosyal Eleştiri. Created byPYLOP

To Top