Film Önerileri

Goodnight Momy

Filmin oyuncu kadrosunda ise Susanne Wuest, Elias Schwarz ve Lukas Schwarz’dna yer almaktadır. Yönetmenliğini; Eşi Ulrich Seidl ile yaptıkları Cennet serisinden de hatırladığımız ortak senarist olan Veronika Franz ve ünlü kurgucu Severin Fiala yapmıştır. IMDB:6,7/10

Sıcak yaz mevsiminde, mısır tarlaları arasında bir taşra evinde, 9 yaşındaki ikiz kardeşler annelerinin eve geri dönmesini beklemektedirler. Anne eve gelir ama estetik operasyon geçirdiği için yüzü bandajlıdır. Çocuklar bu kadının kendi anneleri olup olmadığından emin olamazlar çünkü anneleri operasyondan sonra kendisi gibi davranmaz. Peki, anne kendisi olduğuna çocuklarını inandırabilecek mi? Başından sonuna kadar bir gizeme sahip olan film hiçbir dakikasında izleyiciyi sıkmaması ile birlikte bize filmin sonu için birçok teori üretmemizi sağlatıyor. Oyuncu kadrosu darlığı ve güçlü olmaması sebebiyle sosyal medyada bolca eleştiriye uğramış bir filmdir. Filme biraz flashback eklemek izlenilebilirlik oranını artırabilirdi. Hollywood geriliminden sıkılan arkadaşlar kesinlikle izlemenizi tavsiye edeceğim.

Bizce bu film ölmeden önce izlenilmesi gereken filmler arasında yer alıyor!

 

Yorum Yap
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz oy verilmedi)
Loading...

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Popüler Yazılar

Sosyal Eleştiri olarak sizlere dizi film oyun vb. birçok kategoride eleştiriler ve öneriler sunuyoruz. Bununla kalmayıp hayattan tecrübeler ve günümuz medyasından birçok gelişmeyi de sizlere aktarıyoruz.

Copyright © 2017 Sosyal Eleştiri. Created byPYLOP

To Top