Film Önerileri

Grudge Match

Başrollerini Slyvester Stallone ve Robert De Niro’nun paylaştığı bir komedi filmi yönetmeni olan Peter Segal’ın yönettiği film de kuşkusuz komedi denilince akla gelinen ilk isimlerden biri olan Kevin Hart filme çok büyük izlenme zevki katmıştır.

İki efsane namağlup boksör ve sadece birbirlerine birer kere mağlup olmuşlardır, birbirlerine sadece boks hayatında değil kişisel hayatlarında da etkisi olmuşlar bakalım seriyi belirleyecek maçı 30 yıl sonra kim kazanacak? Spor/Drama kategorisinde yer alan film ’in drama kısmında da gerçekten üzerine düşen yükü yan karakterler sayesinde yeteri kadar kaldırabilmiştir.(John Berthnal ve Alan Arkin)Herhangi bir ödüle aday gösterilmemiş film “çerezlik film” dediğimiz tarza uygundur. Filme son olarak dokunaklı bir bitiriş eklemek etkileyici olmuştur. Komedi sevenler hatta abi iyi güzel güldük de bazı yerlerde de duygulanalım, ağlayasımız gelsin diyenler ekran başına kesinlikle izlemenizi tavsiye ediyorum.

Bizce bu film ölmeden önce izlenilmesi gereken filmler arasında yer alıyor!

 

Yorum Yap
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz oy verilmedi)
Loading...

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Popüler Yazılar

Sosyal Eleştiri olarak sizlere dizi film oyun vb. birçok kategoride eleştiriler ve öneriler sunuyoruz. Bununla kalmayıp hayattan tecrübeler ve günümuz medyasından birçok gelişmeyi de sizlere aktarıyoruz.

Copyright © 2017 Sosyal Eleştiri. Created byPYLOP

To Top