Haftalık GElişmeler

Haftanın Olayları

Selamlar değerli okuyucularımız, bu yazımızda hafta içinde gerçekleşen garip olayların özetini, film oyun ve dizi haberlerinden özetler geçeceğiz. Hepinize tatlı okumalar…..

Astronot Esnaf

Herkesin çılgınlar gibi eğlendiği, yabancı sosyal medya alanlarında 9Gag gibi büyük mizah topluluklarında bile oldukça popüler olan bir olay. Tam anlamıyla bir ikon oldu. İşte o çılgın anlar…

Lord of the Rings Series (Yüzüklerin Efendisi Dİzisi)

Geek tayfanın ve belkide tüm fantastik film severlerin, beklediği bir haber geldi. Gandalf dizide olacak ve Ian McKellen rolü sahiplenecek. Amazon Prime’da olacak dizi 5 sezon için çekim onayı aldı.

Marvel’s Avengers : The End

Filmin vizyon zamanına yaklaştıkça, haberler de kurgular da artmaya başladı. ‘I dont feel good’ replikleri dönüp dönüp duruyor. Hindistan’da yapılan lansman ile beraber yeni bir fragman geldi ve kafalarımız yine bir hayli karıştı. 24 Nisanda Vizyonda..

Battlefield V: Firestrom

Battle Royal akımına bir yenisini daha ekleyen ve bunu kendi tarzıyla yapan Battlefield ekibi , çoğu oyuncu tarafından övgüler aldı ve oldukça sevildi. Oynanış mekanikleriyle gerçekçiliğin ön planda olması herkesin hoşuna gitmiş gibi gözüküyor.Cross-Platform olmaması kötü bir özellik olsa da arkadaşlarınız ile oynayıp zevk alabileceğiniz bir Battle Royal olmuş…

Yorum Yap
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz oy verilmedi)
Loading...

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Popüler Yazılar

Sosyal Eleştiri olarak sizlere dizi film oyun vb. birçok kategoride eleştiriler ve öneriler sunuyoruz. Bununla kalmayıp hayattan tecrübeler ve günümuz medyasından birçok gelişmeyi de sizlere aktarıyoruz.

Copyright © 2017 Sosyal Eleştiri. Created byPYLOP

To Top