Kitaplar

Hayat Dediğin Nedir ki?

Hayat Dediğin Nedir ki?

Yazar: Friedrich Wilhelm Nietzsche

Kitabın Konusu: Hayat Dediğin Nedir Ki, Nietzsche’nin tüm eserlerinden toplanmış önemli sözleri bir arada bulabileceğiniz bir kitap.(Not: Din, siyaset, insan vb. her konudaki sözlerini bu kitapta bulabiliyorsunuz.)

Kitap Hakkındaki Yorumum:

Öncelikle Nietzsche ile din ve siyaset konuları dışında birçok fikrimizin örtüştüğünü hatta bazen onun sözlerinde kendi hayatımı bulduğumu söyleyebilirim. Daha önce bir kitabını daha okuduğum için onun içinde bulunduğu kişilik karmaşasını her eserinde aktarırken güçlük çektiğini görmüştüm. İşte bu kitabı elinize aldığınızda o eserleri gerçekten bir veya iki cümlede sizlere aktarabildiğini fark ediyorsunuz. Hayatta ki değerleri bu kadar kısa cümlelere sığdırabildiği bu eseri herkese tavsiye ederim. Belki onunla bütün fikirleriniz uyuşmayacak fakat herkesin ondan bir veya iki şey kapabileceğine inanıyorum. Bir çırpıda bitirebileceğiniz ve fiyatının da ucuz olması bu esere ulaşımınızı kolaylaştırıyor. Ne duruyorsunuz arkadaşlar? Hemen bir kitapçıya koşun ve alın 🙂

“UÇMAYI ÖĞRETEMEDİKLERİNE ÇABUK DÜŞMEYİ ÖĞRET.”

Yorum Yap
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(2 oy, ortalama: 5,00, 5 üzerinden )
Loading...

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sosyal Eleştiri olarak sizlere dizi film oyun vb. birçok kategoride eleştiriler ve öneriler sunuyoruz. Bununla kalmayıp hayattan tecrübeler ve günümuz medyasından birçok gelişmeyi de sizlere aktarıyoruz.

Copyright © 2017 Sosyal Eleştiri. Created byPYLOP

To Top